Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

SP 4 z Certyfikatem Ministra

 
Elbląg, SP 4 z Certyfikatem Ministra
fot. nadesłana

Wczoraj (10 grudnia) podczas uroczystości w Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie 13 szkół z całej Polski zostało wyróżnionych Krajowymi Certyfikatami "Szkoła Promująca Zdrowie", w tym elbląska Szkoła Podstawowa nr 4. Przedstawicielom wyróżnionych szkół dyplomy wręczył Tadeusz Sławecki, sekretarz stanu w MEN.

Zdobycie wyróżnienia, jakim jest Krajowy Certyfikat SzPZ, wiąże się z ogromną pracą całej społeczności uczniowskiej, podejmującej systemowe działania w zakresie edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia. Działania te pomagają zrozumieć i zaakceptować koncepcję szkoły promującej zdrowie oraz pozwalają zarządzać projektami promocji zdrowia. Szkoły promujące zdrowie prowadzą edukację zdrowotną uczniów i pracowników oraz dążą do zwiększenia jej jakości i skuteczności. Tworzą ponadto klimat społeczny sprzyjający satysfakcji z nauki i pracy w szkole, osiąganiu sukcesów oraz wzmacnianiu poczucia własnej wartości u uczniów i pracowników oraz środowisko fizyczne sprzyjające zdrowiu, bezpieczeństwu i dobremu samopoczuciu uczniów i pracowników. Podejmowane działania możliwe są dzięki uczestnictwu, partnerstwu i współdziałaniu członków społeczności szkolnej, rodziców i osób ze społeczności lokalnej.
     Do krajowej sieci szkół promujących zdrowie należą obecnie 104 placówki z całego kraju. Jest to zaszczyt dla szkoły, a jednocześnie zobowiązanie do tworzenia i upowszechniania działań służących promocji zdrowia w swoim regionie oraz dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi szkołami w Polsce.
Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

okulary korekcyjne Agatha Ruiz de la Prada
Bezpłatne badanie wzroku
Okulary korekcyjne BMW