UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mieszkańcy Gminy Elbląg powinni zgłaszać problem do gminy. Urzędnik MA OBOWIĄZEK zareagować. Ja także na zebraniu w Przezmarku usłyszałem od zastępcy wójta Pana Tucholskiego, że oni nic nie zrobią i należy zgłaszać na Policję. Urzędnik musi zareagować pod groźbą kary. Art 231 par 1 kk stanowi: "funkcjonariusz publiczny który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego podlega karze pozbawienia wolności do lat 3". Brak reakcji ze strony Gminy jest ewidentnym nie dopełnieniem obowiązków, w statucie gminy jest obowiązek dbania o ochronę środowiska oraz o ochronę zdrowia. Pokażmy urzędnikom, że ich obowiązkiem jest służenie nam- społeczeństwu. To my jesteśmy ich pracodawcą i my powinniśmy walczyć o nasze wspólne dobro jakim jest nasze zdrowie, środowisko. Zgłaszajmy odmowę podjęcia działań do mediów, ochrony środowiska, nawet do prokuratury. Mamy takie prawo a wręcz obowiązek aby nasze dzieci nie umierały na raka bo jakiś dureń pali płytą meblową. Zakłady produkujące meble zamiast utylizować niebezpieczne odpady ze sklejki oddają za darmo aby uniknąć kosztownej utylizacji. To chamstwo aby człowiek truł człowieka. Ludzie reagujcie na chamstwo waszych sąsiadów inaczej powoli będziemy umierali. Rocznie w Polsce w wypadkach ginie ok. 3 tys osób a z powodu zanieczyszczonego powietrza ok 40-50 tys osób. Smog to nie spaliny samochodowe (3%)smog to spalanie w piecach syfu (80%).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    niedlagłupoty(2017-02-11)
  • @niedlagłupoty - Otóż to ! Niestety, do walki z urzedniczym betonem i wrednymi sasiadami trzeba się przyłożyć. Byc cierpliwym, bombardować skargami i znać przepisy na poparcie naszych żądań. U mnie też sasiad cwaniak pali jakimiś świństwami po nocach. Ale jeszcze go załatwię. .. .
Reklama