UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Poziom nauczania jest śmieszny nauczyciele *łaskę *kładą .Jak nauczyciel mówi do ucznia abys podpis złożył na egzaminie i wystarczy .TO PYTAM SIĘ O CO TU CHODZI DAC IM STAWKĘ GODZINOWĄ JAK NIE MA ZAJEC Z UCZNIAMI TO NA SZMATĘ I KURZE SCIERAC W SALI . A Z DRUGIEJ STRONY PO CO MA NAUCZAC DOBRZE W SZKOLE JAK MOZE 45 ZETA WYKASOWAC W DOMU NA KOREPETYCJACH A I JESZCZE OBIAD ZROBI SOBIE W DOMU .WYUCZYLI SIĘ Z NASZYCH PODATKOW A TERAZ BECZĄ JAK SIĘ NIE PODOBA ZAWÓD TO PROSZE SIE PRZEKSZTALCIC ZAWODOWO.
  • Nie życzę sobie takich słów , mam prawo do tego żeby nikt mnie nie obrażał. Wyuczyłam się za pieniądze rodziców a potem moje gdy już zaczęłam pracować , a korepetycji nie udzielam bo po własnej pracy w szkole zajmuję się swoją rodziną - dziećmi , domem. Uważam ze nie zasługuję na to by ktoś kto mnie nie zna , obrażał mnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    nauczycielka(2019-04-09)
  • @nauczycielka - Jeżeli jesteś taką uczciwą, solidną nauczycielką, żoną matką i dodatkowo ukończyłaś szkołę w terminie, a studia na renomowanej uczelni dziennej, nie w Elblągu i nie Gdańsku czy innej marnej porażce akademickiej, to przecież ciebie nie dotyczą te wpisy o nieudacznikach. Ale myślę, że jeśli mieścisz się w powyższych ramach to nie strajkujesz!
Reklama