UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale tam idioto czy idiotko zarabiają 4 razy więcej to nie strajkuja bo nie potrzebują, a tu nauczyciel uczy się pół życia i zarabia mniej niż pomocnik na budowie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    8
    Nieuk (2019-04-09)
  • To nich idą na budowę!!!!!! .Ja też jestem po studiach ( 2 fakultety) i zarabiam 2500 A pracuje po 250 godzin w miesiącu. Nikt im nie kazał zostać nauczycielem . "Life od brutal and Full od zasadzkas and sometimes kopas w d..."
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Jedytka(2019-04-09)
  • Nie porównuj poldkiej pensji nauczycielskiej do niemieckiej, bo takie porównanie zrobić może każdy rozpoczynając od wymienionego przez Ciebie robotnika budowy, poprzez sprzedawcę, urzędnika i kończąc księgowej i dyrektorze. W każdym zawodzie zarabiają na zachodzie więcej niż w Polsce. Więc nauczyciel nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Dziwisz się, że tego nie wiesz, jako światły wykształcony inteligent, bo ja prostu chłop z budowy to wiem i rozumiem.
  • no i niestety nie masz racji pensja niemieckiego nauczyciela jest wysoka w odniesieniu do niemieckich pensji, znaczenie powyżej średniej krajowej i tak jest w każdym cywilizowanym kraju. .. .
  • To niech kasę dostanie ten nauczyciel co tyle się uczy a nie ci po półrocznych kursach nie mających pomysłu na życie.
Reklama