UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sukcesy uczennic Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym

 
Elbląg, Sukcesy uczennic Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym
fot. nadesłana

Po raz kolejny uczniowie Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym pokazali, że aby odnieść sukces, należy podążać za swoimi pasjami i wykorzystywać możliwości, jakie daje edukacja. Zimowy semestr nauki zaczęli bowiem od nagród zdobytych w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Drugi semestr nauki w szkołach trwa dopiero od miesiąca, a uczniowie Liceum Plastycznego mają już się z czego cieszyć. W ciągu ostatnich kilku dni zostało bowiem rozstrzygniętych kilka konkursów, w których brali udział. Niewątpliwym sukcesem jest nominacja do nagrody w kategorii grafika warsztatowa w I Międzynarodowym Triennale Grafiki w Cieszynie dla Natalii Parzych, uczennicy klasy III. Do III klasy uczęszcza również Agnieszka Leonowicz, do której trafiło wyróżnienie za obraz „Chciwość” w IX Ogólnopolskim Konkursie Siedem Grzechów Głównych organizowanym przez Pałac Kultury Zagłębia. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Moje krajobrazy” trafiło także do Wiktorii Zientkiewicz, uczennicy kl. IV, za obraz „Stajenka”. Wiktoria Łopatto, uczennica klasy II otrzymała Nagrodę Specjalną Przewodniczącego Jury w kategorii grafika warsztatowa w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Ekslibris – Baśnie, Bajki i Legendy Polskie. Wszystkie zawody to prestiżowe wydarzenia, wpisane na stałe w kalendarz konkursów plastycznych w Polsce. Nagrodzonym uczniom – serdecznie gratulujemy!
       Uczniów trzecich klas gimnazjów natomiast serdecznie zapraszamy 25 marca w godzinach 10-14 na Drzwi Otwarte Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym, podczas których będzie można zwiedzić pracownie i poznać ofertę kształcenia szkoły.
      
Anna Bazylczyk, rzecznik Liceum Plastycznego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama