UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowni wielbiciele fajerwerków - otóż one przeszkadzają NIE tylko zwierzętom. Także osoby starsze, chore, niepełnosprawne intelektualnie, a nawet "normalne" mają DOŚĆ nagłych wybuchów przez kilka dni i nocy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Chodzi.o.empatię (2018-12-29)
  • @Chodzi.o.empatię - Właśnie, ale nie przegadasz tym bezmózgowcom !!! Szczerze to naprawdę nie wiem, czym można się zachwycać strzelając w powietrze pieniądzmi !!! Tylko idioci i durnie mogą mieć z tego jakąś pociechę. Modne są teraz efekty laserowe i takowe można ewentualnie tym niewyżytym zaproponować, a przy okazji zwierzęta na tym skorzystają, bo będą mogły bez stresu spędzić Sylwestra.
  • Zdarzyło mi się spędzić Sylwestra w Wiedniu - pełna kultura, żadnych huków przed i po, tylko o północy z pół godziny - najwyżej. Znajoma opowiadała, że w Barcelonie była na laserach. Można? Nawet Olsztyn, za którym nie przepadam, zakazał sztucznych ogni !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Chodzi.o.empatię(2018-12-29)
  • Nie pieprz głupot mam córkę chora na autyzm i uwielbia fajerwerki. Wyluzuj trochę daj ludziom żyć.
Reklama