Sobota 18-08-2018, imieniny Heleny, Ilony
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

"Szansa" dla najzdolniejszych

Fundacja Elbląg ogłasza czwartą już edycję programu stypendialnego "Szansa" na II semestr roku szkolnego 2002/2003. Pomoc finansową mają szansę otrzymać wybitnie zdolni młodzi ludzie, mieszkańcy Elbląga i powiatu elbląskiego.

O stypendia, które wypłacane będą w II semestrze br. szkolnego, mogą ubiegać się uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci studiów dziennych z Elbląga i powiatu elbląskiego.
     - Na cel stypendialny przeznaczyliśmy 40 tys. zł ze środków Fundacji Batorego, Urzędu Miejskiego oraz własnych - mówi Arkadiusz Jachimowicz, prezes Fundacji Elbląg. - Do tej pory Fundacja udzieliła 239 stypendiów na kwotę ok. 200 tys. zł.
     Wyboru stypendystów dokona Komisja Stypendialna działająca w oparciu o Regulamin Komisji Stypendialnej Fundacji Elbląg. Warunkiem ubiegania się o stypendium jest złożenie w biurze Fundacji prawidłowo wypełnionego wniosku. Można go przesłać pocztą lub złożyć osobiście. Formularz wniosku dostępny jest w biurze Fundacji przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 w godz. od 8 do 16 oraz na stronie internetowej www.fundacja.elblag.pl Wnioski należy składać do 21 lutego 2003 r. Lista stypendystów zostanie ogłoszona 28 marca.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fretka
Agama brodata
Artemia
karma kanarek