Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

„Szansa” dla uczniów i studentów

27 gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów otrzyma stypendia w ramach programu „Szansa”.

O pomoc finansową mogą się ubiegać uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci szkół wyższych (uczący się lub studiujący w trybie dziennym w szkołach i uczelniach zarówno publicznych, jak i niepublicznych) będący w trudnej sytuacji materialnej, pochodzący z rodzin niewydolnych społecznie, osiągający szczególnie wysokie wyniki nauczania lub wybitnie uzdolnieni w wybranym kierunku, będący stałymi mieszkańcami Elbląga lub powiatu ziemskiego elbląskiego.
     Wyboru stypendystów dokonuje - w imieniu Fundacji Elbląg - komisja stypendialna, która ocenia wyniki w nauce, sytuację materialną ubiegającego się o stypendium oraz jego działalność w organizacjach pozarządowych, wolontariat itp. Pomoc przyznawana jest na rok szkolny, czyli na dziesięć miesięcy. Uczniowie gimnazjum mogą otrzymać 80 zł, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych - 130 zł, zaś studenci - 200 zł.
     W tym roku komisja postanowiła przyznać stypendia 27 osobom. Wypłacanie pieniędzy rozpocznie się w październiku.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta lateksowa 260x150 cm - New York Taxi
Fototapeta samoprzylepna 400x260 cm - Jesień
Obraz na płótnie
Fototapeta fizelinowa, laminowana 148x260 cm - Wodosp