UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Koliński biedny lewaku, opamiętaj się. Z jakiej ty walki nie chcesz zrezygnować ? Tobie socjalizm się chyba pomylił z kapitalizmem. A ten ostatni właśnie budujemy w naszym kraju. Po latach zmitrężonych na budowaniu czegoś, czego nie sposób było zbudować. Moja rada dla ciebie, jedź na Kubę, a nam daj spokój.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  (2017-10-17)
 • RobertKoliński Jakoś od 30 lat zamiast kapitalizmu zbudowaliście jedynie kato-narodowy feudalizm, w którym elity opływają we wszystko a uprzywilejowana i zblatowana z nimi kasta stoi ponad prawem i otrzymuje jeszcze rokrocznie miliardy złotych na swoje złote cielce; zbudowaliście nam kraj, gdzie ludzie zarabiają grosze i emigrują do normalnych krajów, w których pamięta się co to jest prawo pracy, zawiązki zawodowe, zaś ten niedobry socjalizm jest pielęgnowany i doceniany na poziomie tak krajowym, jak i wspólnotowym. Z pożytkiem dla wszystkich. Najwyższy czas, żebyśmy to nie my stąd wyjeżdżali, ale to was, dorobkiewiczów, którzy uważają się za wielkich przedsiębiorców, bo udało im się okraść na pensji kolejnego pracownika, wziąć krótko za twarz i prawnie przymusić do cywilizowanych zachowań.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  RobertKoliński(2017-10-17)
Reklama