Piątek 19-10-2018, imieniny Jana, Pawła
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup” . Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup” .

Terapia metodą hellingerowską

W ostatni weekend listopada po raz kolejny odbędą się dwudniowe warsztaty psychologiczne, prowadzone metodą Berta Hellingera (ustawienia rodzinne). Zajęcia poprowadzi ceniony psychoterapeuta, Piotr Bednarczyk, który od lat praktykuje z powodzeniem terapię metodą hellingerowską.

Celem zajęć jest: poszukiwanie rozwiązań dla problemów indywidualnych (lęki, depresje, zaburzenia jedzenia, przewlekłe lub zagrażające życiu choroby) i rodzinnych (trudności w relacjach z partnerem, kłopoty z dziećmi), a także w sprawach zawodowych i biznesowych.
     Kiedy odnajdujesz swoje właściwe miejsce, twoje życie może zacząć się porządkować. Właściwe miejsce oznacza, że uznajesz to kim jesteś i także to kim są inni, wszyscy zostają uznani i uszanowani, a ty możesz pełniej i radośniej żyć. W zgodzie ze sobą i z innymi, budując dobre relacje oparte na szacunku i miłości.
     Dotyczy to zarówno rodziny, z której pochodzisz, twoich aktualnych relacji z partnerem, z dziećmi, a także twoich relacji w miejscu pracy.
     Spotkanie jest przeznaczone dla osób przeżywających trudności w związkach, mających kłopoty z dziećmi (w tym wypadku wskazane jest uczestnictwo obojga rodziców), zmagających się z problemami emocjonalnymi (depresje, lęki), doświadczającymi kłopotów ze zdrowiem, chcących poprawić jakość swojego życia, potrzebujących zmian w życiu zawodowym.
     
     Zajęcia odbędą się 27 i 28 listopada (sobota i niedziela) w godz. 10 - 20, w sali przy ul. Pływackiej 25 w Elblągu. Istnieje jeszcze możliwość zapisu na zajęcia. Prosimy o zgłoszenia telefoniczne: 509 626 582 lub 506 752 690.
     
     O terapii Berta Hellingera:
     Według tego niemieckiego terapeuty historia naszej rodziny ma większy wpływ na nasze życie, niż moglibyśmy przypuszczać. Jeśli czyjś ciężki los nie został w rodzinie uszanowany, a osoba ta nie ma w rodzinie należnego jej miejsca, ktoś z kolejnych pokoleń może doświadczać trudności i niepowodzeń życiowych, których mimo wysiłków i prób nie udaje się pokonać. W ten sposób (tzw. uwikłanie w los przodków) przejawia się jego głęboka miłość do rodziny.
     Ustawienia pomagają odnaleźć takie uwikłania i zapoczątkować zmiany systemu w kierunku uruchomienia sił przywracających naturalny. Wszyscy uczestnicy poprzednich zajęć potwierdzają, że w ich życiu nastąpiło wiele pozytywnych zmian.

Ewa Malanowska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety do lekarza/dentysty
Obraz na dibond 300x60 cm - Owoce
Obraz na płótnie Tygrys 110x50 cm
Fototapeta lateksowa 260x150 cm - New York Taxi