UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • do tego co mu się nie podoba komentarz Meteor 2 ja nie muszę pchać sie do władzy wybraliśmy i zaufaliśmy właśnie wam co ubodło jesteś zapewne jednym z tych pierdzistołków to weź się do pracy a nie tylko dieta i do domku skladaliście przyżeczenie że będziecie nam słuzyc a nie działać na naszą niekorzyść pogarszając i tak juz ciężkie życie ludzi pracy zawsze jeżeli chcecie cos naprawić to zawsze kosztem tych co najciężej pracują. Jeżeli jestes jednym z nich to nie masz człowieku honoru że jeszcze podnosisz głos twojego głosu i tak nikt nie słucha a zapłatę dostaniecie przy kolejnych wyborach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Meteor2(2017-11-13)
  • @Meteor2 - Do Meteor2.Nie, nie jestem radnym ani nigdy nie byłem w żadnej polityce. Po prostu pracuję i mam łeb na karku a nie tylko czekam aż mi ktoś coś da jak większość tu piszących ten hejt. A propos - przyrzeczenie nie pisze się przez ż tylko rz. Pozdrawiam kolego - wyluzuj bo to tylko 7 zł miesięcznie średnio na rodzinę. Więcej zapewne wydajesz na fajki dziennie (o ile palisz). Dasz radę - głowa do góry :)
Reklama