Wtorek 13-11-2018, imieniny Benedykta, Stanisława, Arkadego
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Trzeci sektor coraz ważniejszy

Elbląg, Trzeci sektor coraz ważniejszy Fot. Anna Dembińska.
Rek

Elbląski oddział Towarzystwa Miłośników Lwowa, Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu otrzymały dofinansowanie Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, biorąc udział w konkursie dla organizacji pozarządowych.

Elbląski oddział Towarzystwa Miłośników Lwowa otrzymał 9 tys. zł „na integrację środowisk kresowian i kombatantów, podtrzymanie tradycji, zwyczajów, kultury”. Część tych pieniędzy przeznaczona zostanie na poprawę estetyki otoczenia Pomnika Polskiego Państwa Podziemnego przy ul. Grota-Roweckiego.
     Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych ma do wydania 23 tys. zł na realizację projektu „Razem damy radę”, który ma wspierać rozwój sektora pozarządowego na Warmii i Mazurach.
     Natomiast Regionalnemu Centrum Wolontariatu w Elblągu przyznano 17 tys. zł ma realizacje projektu „Pomarańczowa rewolucja”, w którym chodzi o promocję i rozwój wolontariatu w województwie.
     Pozostali beneficjenci tego konkursu to: Caritas Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie (5 tys. zł), Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap (3 tys. zł), Stowarzyszenie Promujmy Kozłowo (na dwa projekty – 11 i 3 tys. zł), Zarząd Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Olsztynie (2,5 tys. zł), Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie” (8 tys. zł) i Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych „Stopa” (18,5 tys. zł).
     Umowy na dofinansowanie z przedstawicielami elbląskich organizacji w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej w Elblągu podpisywał Grzegorz Nowaczyk, członek Zarządu Województwa. – Zarząd Województwa rozstrzygnął ten konkurs, rozdysponowując 100 tys. zł między dziesięciu beneficjentów – powiedział w Bibliotece. – Są w tym gronie aż trzy organizacje z Elbląga i prawie połowa tych pieniędzy trafi do naszego miasta.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok