UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jak możecie o takie rzeczy walczyć, nienomalne kobiety wgl nie powinnyście się kobietami nazywać. dziecko nosi się pod sercem jak można dokonywać aborcji ja się pytam ?!. teraz wyobraźcie so bie, że to samo mogły zrobić z wami wasze matki babki i prababki. .. zastanówcie się o co wy walczycie niedojdy ! ludzie nie mogą mieć dzieci a wy je zabijacie ! to jest zabójstwo !!! będziecie się w piekle samażyć za każde dziecko któremu życie odbieracie ! bó wam tego nigdy nie wybaczy !!! a jak nie chcecie dzieci to są takie instytujce jak okienka życia, do adopcji można oddać. jakbyście poczyły ruch waszych dzieci w bzuchu inaczej byście gadały !!! wsytd mi za te " kobiety" !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    nelaaaaaaaaaa(2018-01-18)
  • A jak kobieta ma poronienia i cały czas próbuje zajść w ciążę 10 razy na przykład to też zabija? A jak płody nie zagnieżdżane się w macicy i wypada a jak jest ciąża pozamaciczna? Infantylne bredzenie bazujące na oczach i niewiedzy o świecie i blogi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    szimurina (2018-01-18)
  • @nelaaaaaaaaaa - Nie sądź bo będziesz sądzona, widzisz źdźbło oku bliźniego a belki w swoim nie zauważasz. Nie strasz piekłem i nie mów co Bóg wybaczy a czego nie - łotrowi na krzyżu zostało wybaczone więc nie zastępuj Boga i jego miłosierdzia. Jaka miara mierzysz innym taka i Tobie zostanie odmierzone. Zastanawiam się dlaczego kwestie ideologiczne (religijne) światopoglądowe są mieszane z kwestiami prawnymi. Czy przed kradzieżą, oszustwem czy gwałtem powstrzymuje Was tylko sankcja karna. "Sumienie to świadomość, że istnieje w człowieku trybunał wewnętrzny". E. Kant. Pozwól innym korzystać ze swojego sumienia a nie zastępuj go swoim.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    mieszkaniecobywatelski(2018-01-18)
Reklama