UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Strajk?? Ale przeciw czemu lub komu?? Jestem kobietą i lubię jak mężczyźni przepuszczaja mnie w drzwich albo ustępują miejsca co zdarza się niestety co raz rzadziej. Więc o co chodzi? O jakie prawa kobiet Panie walczą? Pewnie chodzi o prawo do aborcji. A nie ma to jak walczyć o swoje prawa ograniczając kosztem innych. Są rowni i równiejsi. I nie mówię tu o mężczyznach i kobietach. Poza tym chyba prawda jest ze feminizm się kończy kiedy trzeba wnieść pralkę na ósme piętro.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    17
    kobieeta(2017-03-03)
  • @kobieeta - Zdradzę ci tajemnicę - nie musisz wnosić pralki na 8 piętro - masz windę. A tak poważnie nie sądzę, żeby ten bełkot spłodziła kobieta trollu.
  • @kobieeta - do "kobieeta" i innych pań niefeministek: wnerwia mnie hipokryzja - poszła jedna z drugą na studia, wychodzi z koleżankami na tańce bez przyzwoitki, wypowiada się publicznie nie pytając ojca ani innego męskiego opiekuna o pozwolenie, zamiast jak porządna nie-/antyfeministka grzecznie uśmiechać, ubierać się skromnie, i nie odzywać niepytana. Skoro nie jesteś feministką to prowadź taki tryb życia, jaki kobiety prowadziły, zanim pojawiły się feministki, i przy każdej wypowiedzi przedstawiać dokument potwierdzający, że jakiś męski opiekun ( mąż albo ojciec czy brat) udzielił im pozwolenia na publiczne wypowiadanie się.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    cornick(2017-03-04)
  • @cornick - a mnie się wydaje, że "dzisiejsze feministki" są jakieś wściekłe nie lubią kobiet, męzczyzn i wszystkiego co nie zakodowane!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    tezkobieta(2017-03-04)
  • @tezkobieta - Twoja wiedza o feminizmie sprowadza sie do tezy: " feministki to grube, brzydkie, niedopieszczone babochłopy- lesbijki z wąsem, ubrane w męskie garnitury, chcące się we wszystkim upodobnić do mężczyzn i zatrzec różnice między płciami". Jest tyle rzetelnych info o współczesnym ruchu feministycznym, zapoznaj się z tym a potem wypowiadaj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    cornick(2017-03-04)
Reklama