UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawa dla ludzi niosacych dobre słowo, zyjacych idealami, scigajacych kazdego smartfona i nie ubrany mundurek, teraz wartosci, ktore glosicie to: H I P O K R Y Z J A !!!!! Dla mnie to gangsterzy, szantazujacy dziecmi swoje zadania. .. Nie kazdy ma 2 miesiace urlopu, nie kazdy ma karte nauczyciela, nie kazdy ma prawo do rocznego urlopu i nie kazdy pracuje nie 8 h tylko 6 albo mniej dziennie!!!! Mozliwe, ze jak lekarze powiedza strajkujemy, to w prztypadku zawalu nauczyciela zwrotna wiadomosc bedzie: przyjdzie Pani po strajku czy Pan. .. Sa RÓZNE SPODOBY NA STRAJK, ALE TEN AKURAT JEST BARBARZYNSTWEM W STOSUNKU DO WASZYCH UCZNIÓW. TERAZ POKAZALISCIE ILE SA DLA WAS WARCIE I JAK ICH SZANUJECIE!!!! ZAŁOSNE OKLASKI!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    13
    upadekwartosci(2019-04-06)
  • @upadekwartosci - Pracuje 20 lat jako nauczyciel. Nie korzystałem z urlopu zdrowotnego, ani też z dodatków z MOPS - u, zasiłku dla bezrobotnych, 500+. Uczę a za niektórych rodziców wychowuje dzieci, płace podatki, nie stać mnie na prywatną służbę zdrowia, nie pije i nie palę. Domagam się szacunku i godnego życia. A takich wpisów opluwających nauczycieli, nie doszukałem się nigdzie poza elbląskimi portalami. Wstyd!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    3
    123miastowy(2019-04-07)
  • @123miastowy - Przyzwoitość nie jest w cenie u pisowych, ,którym się wszystko należy, ,. .. .. Trudno się czyta te kiepskie żale. Nauczyciel jaki by nie był swoją prace, a raczej misję wypełnia dokładnie. Jest obserwowany przez 30 par oczu przez cały czas. Musi uzasadniać każde twierdzenie, boi nic na wiarę jak robi to katecheta. W wielu przypadkach jest wzorem, bo tatuś czy mamusia się nie nadaje na wzór. .. .Pieniądze są na wybory pisowskie, ale dla uczciwe pracujących w sektorze publicznym i edukacji nie ma. Nawet policja musiała strajkować po swojemu. Ale bogate stołki dla przyjaciół i krewnych, ,królika, ,są. Nawet, ,dwórki, ,glapińskie zarabiają w miesiąc to co emeryt otrzymuje w ciągu 3 lat. .. Czy tego nie widzicie? Szklane domy Żeromskiego maja się dobrze, a Judymów przymierających głodem ci u nas dostatek. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    troll2018(2019-04-07)
Reklama