UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Osobiście jestem za tym, żeby w lipcu odpracować te dni strajku, ale dzieci muszą być w szkole w 100%, żadnych lewych zwolnień typu nagła choroba, umówiony ortopeda itp. , żadnych informacji typu, mamy zarezerwowane wakacje, jedziemy na wczasy itp. W lipcu odrobię z Waszymi pociechami cały stracony materiał, sumiennie i dokładnie. Jestem za tym, żeby rok kończył się 30 czerwca, a rady były 25,żadnego pobłażania w lewych usprawiedliwieniach. W innych państwach, gdy dziecka nie ma w szkole przez 3 dni i nie ma usprawiedliwienia od lekarza, do domu wita policja, i rodzice dostają bardzo wysokie kary za to, że dziecko siedzi w domu, zamiast być w szkole. A u nas jak jest? Kłamstwa i teksty typu" proszę usprawiedliwić wszystkie nieobecności mojego dziecka w marcu" Rodzic nawet nie wie, kiedy dziecka nie było w szkole i dlaczego. Teraz macie czelność psioczyć na forach nauczycielom? Przyjdźcie do szkoły i powiedzcie to wprost nauczycielowi, który przekazuje wiedzę Waszemu dziecku, który go często niańczy, bo Wy pracujecie, chodzicie na siłownie, zumbę itp. , i nie macie na nic czasu, a macie tylko jedno dziecko. Uderzcie się w pierś jakimi jesteście rodzicami. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich rodziców, ale Ci "normalni" rodzice nie hejtują, bo nie mają na to czasu, gdyż spędzają go ze swoimi pociechami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    belfer(2019-04-07)
  • @belfer - Wielokrotnie mówiłem tym gamoniom że powinni pasać krowy a nie dzieci uczyć. Może jesteś jednym z nich.
  • @belfer - Przywołujesz inne kraje, to ja też mam porównanie. Sprawdź, ile godzin nauczyciel pracuje tygodniowo "przy tablicy" w innych krajach europejskich. Okazuje się, że w Polsce najmniej. Np. w Niemczech jest to 26 godzin. Bierzmy przykład z lepiej rozwiniętych gospodarek. Polscy nauczycieli chcieliby zarabiać tyle ile zarabiają nauczyciele w Europie, ale pracować dużo mniej. Jak Ci się podoba takie porównanie do innych krajów?
  • @belfer - No tak chcielibyście jeszcze rodzicom skomplikować urlopy dla waszego widzi-misie strajkowego. Ludzie na lipiec mają już wykupione wczasy, zaplanowane 2-tygodniowe urlopy w zakładach pracy. Ale skąd Ty to możesz wiedzieć i zrozumieć, skoro masz 2 miesiące wakacji.
Reklama