UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
Pokazuj
wątki
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od
najstarszych
 • Pracodawcy i rodzice powinni zaskarżyc nauczycieli za straty wtedy jak zapłacą to pomyslą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  123 107
  (2019-04-05)
 • Płacą już tym.ze nie otrzymają pensji.Nie wszyscy są w Związkach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 0
  A(2019-04-05)
 • to dawaj pierwszy niedojdo czekam na pozew!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 2
  tata(2019-04-05)
 • A czy nle to wasi niewolnicy zeby Wam dzieci nianczyc? Za strajk nie otrzymają wynagrodzenia to nie muszą pracowac...Takie mają prawo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13 4
  A(2019-04-06)
 • Za co zaskarzyc? Jakie straty? Nle to nie wasi niewolnicy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 3
  A(2019-04-06)
 • A górników zaskarzyleś? I nne grupy zawodowe? Zaskarz jeszcze emerytów że dostali podwyżkę i matki za świadczenie 4+
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 2
  Czytaminiewierzę(2019-04-08)
 • Dla mnie jako rodzica oraz dzieci jest to niewporządku. Wiem tylko z mediów, że nie zostało podpisane porozumienie i dziś nauczyciele strajkują, a żadnej informacji ze szkoły oprócz wcześniejszej ale to tylko o przewidywanym. Przecierz nie wszyscy nauczyciele strajkują, pozatym dla mnie jest to chore. Niech sobie strajkują ale powinni siedzieć z dziećmi i przynajmniej prowadzić luźniejsze lekcje a jeszcze mnie to dziwi, że w jednej w szkole są nauczyciele do dyspozycji s w drugiej nie i jak to będzie teraz czy ci co strajkują i nie są do dyspozycji otrzymają pensje i może podwyżkę?To chyba nie byłoby wporządku. Naprawdę na początku nie miałam nic przeciw strajku nauczycieli ale teraz już mam i dziwie się, że Prezydent z tak lekką ręką się też na to godzi, przecierz jest obowiązek szkolny! Nauczycieli otrzymali dobre propozycję i moim zdaniem ci co noestrajkują powinni otrzymać podwyżki i polepszenie warunków a reszta nic, niech poszukają lepszej pracy jaj uważają, że mają tak źle. Mam dzieci w wieku szkolnym i wiem jak wielu nauczycieli średnio angażuje się w swoją pracę i naukę dzieci oraz bardzo często wyróżnia niektóre dzieci z różnych powodów i zabija chęci i motywację do pracy i nauki w innych więc moim zdaniem największą krzywdę zrobili dzieciom s rząd powinien teraz poszukać chętnych nauczycieli aby zapewnić dzieciom edukację.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 5
  Wera(2019-04-08)
 • @Wera - zapraszamy mamusiu, chyba jesteś chętna, bo nikt z młodych, wykształconych nie przyjdzie za tą głodową pensję. Więcej studenci zarabiają w McDonaldzie. Przez te parę dni przyjmijcie dzieci znajomych, i pobawcie się w szkołę, zobaczycie jak to fajnie, nie tylko uczyć, ale i wychowywać wasze dzieci. Bo wychowanie wynosi się z domu, a często niestety jest tam pustka!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  (2019-04-08)
 • ty - a kto mi za straty zapłaci za to że imbecyle i idioci chorzy na władzę do steru się dorwali co ? Idzie to zaskarżyć czy nie ? Chciało się moczyć albo nogi rozkładać ? to teraz chować ten miód
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Georg2(2019-04-09)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)