Wtorek 26-03-2019, imieniny Emanuela, Teodora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź stypendium z Fundacji Elbląg

Elbląg, Weź stypendium z Fundacji Elbląg

Pierwszy dzwonek w szkole za nami, więc warto rozeznać możliwości wsparcia kierowane właśnie do uczniów. Do powalczenia o stypendium na rok szkolny 2010/2011 zachęca Fundacja Elbląg. A propozycją są dwa Programy Stypendialne: „Szansa" i „Słonik" (dla niepełnosprawnych). Wnioski przyjmowane są jeszcze przez kilka dni – do 17 września.

Oba Programy są propozycją dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, młodych mieszkańców Elbląga i powiatu ziemskiego elbląskiego. Formularze wniosków, jak również regulaminy dostępne są na stronie Fundacji. Wypełnione dokumenty Fundacja przyjmuje od poniedziałku do piątku drogą pocztową lub osobiście: ul. Związku Jaszczurczego 17, w godz. 8 - 16 (biuro mieści się na parterze hotelu robotniczego). Wnioskować o stypendia mogą nie tylko sami zainteresowani, ale również szkoły (z terenu Elbląga lub powiatu elbląskiego ziemskiego), Rady Rodziców, Rady Szkół, organizacje pozarządowe, darczyńcy Funduszu Stypendialnego Fundacji Elbląg oraz osoby prywatne.
     Stypendia „Słonika" i „Szansy" są wsparciem finansowym przyznawanym przez okres jednego roku szkolnego, czyli przez 10 miesięcy. Istnieje jednak możliwość otrzymania stypendium jednorazowego, okolicznościowego – również w tej kwestii decyzje podejmować będą obie komisje stypendialne.
     Ubiegając się o pomoc warto jednak pamiętać, że każdy stypendysta, podpisując umowę z Fundacją, zobowiązuje się do podejmowania działań woluntarystycznych:
     - Od samego początku możemy niezawodnie liczyć na zaangażowanie naszych stypendystów – mówi Karolina Trojan z biura Fundacji
     Elbląg – Praca tych młodych ludzi to przede wszystkim pomoc w organizacji imprez charytatywnych, uroczystości związanych z działalnością Fundacji, jak również udział w zbiórkach, dzięki którym takie stypendia mogą później otrzymać. Poświęcając nieco swojego wolnego czasu zyskują przy tym doświadczenie i kontakt z wieloma ludźmi, co nieraz przydaje się w dorosłym życiu.
     Stypendia finansowane są ze środków Fundacji im. Stefana Batorego i środków własnych Fundacji Elbląg.
     - Jeśli w przyszłym roku uda nam się pozyskać dodatkowe pieniądze, z pewnością ogłosimy kolejny nabór wniosków – zapowiada Karolina Trojan.
Jola Prokopowicz, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Konto poczty elektronicznej
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Domena funkcyjna .com.pl