UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w konkursie ZKM

 
Elbląg, Weź udział w konkursie ZKM
fot. arch. portel

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu przygotował konkurs: „Tydzień z elbląską komunikacją miejską”.

Konkurs będzie trwał od 16 do 22 września i będzie prowadzony na oficjalnym fanpage’u ZKM w Elblągu. Codziennie w godz. 7 - 15 będziemy zadawać jedno pytanie związane z elbląską komunikacją miejską. Pierwsza osoba, która polubiła lub polubi (w trakcie trwania konkursu) naszą stronę i udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane w danym dniu, otrzyma bilet 30 – dniowy ważny w strefie miejskiej i podmiejskiej.
      
       Ważne informacje związane z konkursem:

       - podczas trwania konkursu, każdy z uczestników może otrzymać tylko jedną nagrodę;
       - w konkursie mogą brać udział jedynie osoby fizyczne;
       - w konkursie nie mogą brać udziału osoby posiadające fikcyjne konto w serwisie społecznościowym Facebook;
       - w konkursie nie mogą brać udziału instytucje, stowarzyszenia, osoby, które założyły konta w celu prowadzenia różnego rodzaju akcji, hobbystyczne, tematyczne itp.;
       - informacja o zwycięzcy nagrody przewidzianej w danym dniu zostanie podana najpóźniej do godz. 15 następnego dnia roboczego.
       Pełny tekst regulaminu konkursu na stronie.
       Tradycyjnie, 22 września podczas obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu, ZKM w Elblągu zaprasza wszystkich, na co dzień zmotoryzowanych Elblążan, do skorzystania z komunikacji miejskiej. W tym dniu uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów będzie ważny dowód rejestracyjny samochodu. Co ważne – bezpłatna jazda na dowód rejestracyjny dotyczy nie tylko kierowców, ale również członków ich rodzin.
       Przypomnijmy, że zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi cen biletów komunikacji miejskiej w Elblągu, od września (i nie tylko w Dzień bez Samochodu) z ulgowych biletów jednorazowych, mogą także korzystać osoby fizyczne będące właścicielami samochodów osobowych.
       Korzystając z tego uprawnienia należy każdorazowo posiadać ważny dowód rejestracyjny potwierdzający własność lub współwłasność pojazdu oraz dokument tożsamości.
      
       Ponadto, na finał ETZT - 22 września, Spółka Tramwaje Elbląskie wspólnie z PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zaprasza na pokład historycznego wagonu Konstal 5N. Tak jak podczas wakacji, historyczny wagon będzie kursował po trasie pętla Saperów – pętla Marymoncka. Wspomniane kursy będą bezpłatne.
      
       Kierunek i godzina odjazdu:
       plac Słowiański – pętla Marymoncka
       godz. odjazdów z Placu Słowiańskiego (w kierunku Bażantarni) – ok. 12.00, 14.00, 16.00.
       godz. odjazdów z pętli Marymoncka (w kierunku Placu Słowiańskiego) – ok. 12:50, 14:50, 16:50.
      
       plac Słowiański - pętla Saperów
       godz. odjazdów z Placu Słowiańskiego (w kierunku pętli Saperów) - ok. 13.05, 15.05, 17.05.
       godz. odjazdu z pętli Saperów (w kierunku Placu Słowiańskiego) – ok. 11:50, 13:50, 15:50.
      
Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
 • Nie wierzę w to co czytam. To się nie dzieje naprawdę. Wam już w tym ZKMie totalnie odwaliło?! WEŹCIE SIĘ ZA PORZĄDNĄ ROBOTĘ! Np. skontrolujcie ten złomy na torach. Przykłady z marszu: 052,048.. .Ludzie nie będą korzystać z komunikacji jak będzie taka ch..! Konkursy, nawet fastyn, choćby z udziałem samego Boba Marleya by tego nie zmienił! No ZKMK co cry?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  japierdziu(2018-09-13)
 • pyt nr 1 ile zarabia kierowca autobusowy w e-g?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2018-09-14)
Reklama