Wtorek 19-03-2019, imieniny Józefa, Bogdana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wolontariusze poszukiwani w Elblągu i Pasłęku

 
Elbląg, Wolontariusze poszukiwani w Elblągu i Pasłęku

W całej Polsce ruszyła rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości! W tym roku w całej Polsce poszukujemy aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci. W Elblągu oraz Pasłęku również szukamy chętnych do zaangażowania!

Zgłaszać się można do końca września przez stronę. Mieszkasz w okolicy i chciałbyś podjąć wyzwanie? Nadal szukamy Liderów, dla których stworzymy rejony. Czekamy na Ciebie i razem zacznijmy zmieniać świat na lepsze! Skontaktuj się z nami: warminskomazurskie@int.pl
     Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości to dwa ogólnopolskie programy społeczne organizowane przez Stowarzyszenie Wiosna, które od 2001 r. pomagają ludziom wydobywać to, co w nich najpiękniejsze.
     
     Kim jest SuperW?

     W Szlachetnej Paczce SuperW, czyli wolontariusz, dociera do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla nich mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Następnię łączą potrzebujących z darczyńcami.
     Aż 79 proc. SuperW Paczki uważa, że udział w programie to najważniejsze wydarzenie w ich życiu. Wolontariusze Akademii Przyszłości przez cały rok regularnie spotykają się raz w tygodniu z dzieckiem, które nie wierzą w swoje możliwości i nie odnajdują sie w szkolnej rzeczywistości. Poprzez spotkania stają się dla podopiecznego przyjacielem i mentorem. SuperW uczy dziecko jak wygrywać i przeprowadza go od porażki w szkole, do sukcesu w życiu.
     Bez SuperW nie ma Paczki i Akademii. Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom i dzieciom będziemy mogli pomóc w nadchodzącej edycji. W samym Elblągu poszukujemy 40 śmiałków do naszej drużyny!
     W ubiegłorocznej edycji dzięki pracy wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin i ponad 2000 dzieci w Akademii Przyszłości.
     
     Dlaczego warto?
     Angażując się w wolontariat w Paczce i Akademii pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie! Zdobywając cenione na rynku pracy doświadczenie, nabywając kompetencje społeczno- bizneswe i umiejętności komunikacyjne stajesz się atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Paczka i Akademia to dobrze zorganizowane, skuteczne wolontariaty. W Szlachetnej Paczce i Akademii Przyszłości spotkasz osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy. Zdobądź cenione na rynku pracy umiejetności i miej wpływ na naszą lokalną społeczność. Wejdź na stronę i dołącz do naszej drużyny! Kandydaci mogą się zgłaszać do końca września. Nie warto zwlekać – kolejność zgłoszeń ma znaczenie.
     
     Szlachetna Paczka to program, w którym docieramy do osób i rodzin żyjących w trudnej –niezawinionej ‒ sytuacji. Trudna sytuacja to nie tylko „ubóstwo” materialne, lecz także wykluczenie społeczne, brak dostępu do specjalistycznej pomocy, brak odpowiedniej edukacji.
     
     Akademia Przyszłości to program, w którym przez cały rok pracujemy z dziećmi z rodzin żyjących w trudnej sytuacji i w oparciu o model tutoringu oraz System Motywatorów Zmiany, przeprowadzamy je od porażki w szkole do sukcesu w życiu.
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia klasyczna
RTV + SZAFA
Kuchnia inna niż inne