Wtorek 19-03-2019, imieniny Józefa, Bogdana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Współpraca międzynarodowa w projektach młodzieżowych

Elbląg, Współpraca międzynarodowa w projektach młodzieżowych

Jeśli chcesz zaprosić młodzież z zagranicy, aby wspólnie zrealizować jakiś pomysł. Jeśli planujesz wyjechać ze swoją grupą na wymianę młodzieży. Jeśli zamierzasz podjąć się wolontariatu za granicą... To koniecznie weź udział w szkoleniu dotyczącym współpracy międzynarodowej młodzieży.

Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu zaprasza młodzież i osoby pracujące z młodzieżą z  Elbląga oraz terenu powiatu elbląskiego na szkolenie dotyczące współpracy międzynarodowej młodzieży. Szkolenie kierowane jest głównie do młodzieży i osób pracujących z młodzieżą, z małym doświadczeniem na polu współpracy międzynarodowej bądź dopiero planujących i mających motywację do rozpoczęcia działań międzynarodowych. Na szkolenie zapraszamy również uczestników i realizatorów inicjatyw i projektów młodzieżowych o wymiarze lokalnym.
     21 października (czwartek) odbędzie się 6-godzinne warsztaty, których celem jest przedstawienie możliwości współpracy międzynarodowej młodzieży. W trakcie zajęć zostaną poruszone takie zagadnienia, jak: poznanie programów finansujących międzynarodowe działania młodzieży, poznanie zrealizowanych projektów i wypracowanie pomysłów na międzynarodowe działania, zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu tworzenia młodzieżowych projektów międzynarodowych,  wyszukiwanie informacji na temat możliwości uczestnictwa w działaniach międzynarodowych, sposoby znajdywania partnerów do projektów międzynarodowych, zapoznanie się z elementami edukacji międzykulturowej.
     Warsztat będzie prowadzony metodami aktywnymi, angażującymi uczestników: ćwiczenia, gry. Dyskusje, praca indywidualna i grupowa, studia przypadków. Podczas spotkania poruszane będą realne sytuacje z życia oraz przywoływane doświadczenia uczestniczek/uczestników. Szkolenie prowadzone będzie przez doradcę i animatorkę Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, realizatorkę i uczestniczkę międzynarodowych projektów i szkoleń młodzieżowych – Annę Śledzińską.
     Udział w szkoleniu jest nieodpłatny, a uczestnicy otrzymają materiały informacyjne. Podczas szkolenia zapewniony będzie także obiad i poczęstunek.
     Zapraszamy w czwartek 21 października w godz. 10 - 16 do siedziby Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, ul. Stefczyka 7/8 (I piętro).
     
     Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie COP i odesłanie jej na adres e-mail: szkolenia@cop.elblag.pl.
     Na zgłoszenia czekamy do 17 października. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
     Więcej informacji o szkoleniach, można uzyskać w biurze Centrum - tel. 55 643 43 12.
Małgorzata Prokopowicz, Centrum Organizacji Pozarządowych
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • cop dostaje 70 tysięcy z miasta na rok działań a realizuje je w powiecie? nie rozumiem?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  kos(2010-10-10)
 • Centrum Organizacji Pozarządowych realizuje swoje zadania w Elblągu i powiecie elbląskim ponieważ udało nam się pozyskać dotacje na poziomie 70 tyś. z Urzędu Miasta w Elblągu oraz 150 tyś. z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Dwa źródła finansowania dają możliwość prowadzenia działań dla organizacji pozarządowych, wolontariuszy i grup nieformalnych z obu obszarów geograficznych. Serdecznie zapraszam do udziału w szkoleniu jak i innych działaniach Centrum.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Paweł Kulasiewicz(2010-10-11)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia klasyczna
RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna III