UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pani Dorota organizowała i koordynowała moj slub w czerwcu tego roku i było bajecznie. Współpraca z nia to sama przyjemność Mieszkam na stałe za granica i nie chciałam tracić pieniędzy ani czasu na przeloty i organizacje ślubu i wesela dlatego zgłosiłam sie do Pani Doroty o pomoc. Dzisiaj wraz z mężem uważamy, ze była to jedna z najlepszych decyzji. Nie martwiliśmy sie dosłownie o nic, mieliśmy zero stresu przed ślubem jak i w dniu ślubu, wszystko było idealnie a nawet lepiej niż idealnie. Cena jest adekwatna do usług jakie wykonuje Pani Dorota, ponieważ wykonuje je z wielkim zaangażowaniem i na bardzo wysokim poziomie. Jak dla mnie rewelacja! Bardzo polecam przyszłym młodym para...z własnego doświadczenia wiem, ze warto.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    8
    Agnieszka Damska(2017-08-13)
  • pachnie kryptoreklamą
  • Tylko prosze napisać o kosztach jakie zostały naliczone przez tą panią menadżer od ślubów????
  • @Agnieszka Damska - I co będziesz pamiętac z tego swojego slubu? Nic. Ze Ci jakaś baba ślub zorganizowała. .. .. masakra. współczuje Ci bardzo
Reklama