UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wybierz ZSTI

 
Elbląg, Wybierz ZSTI

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu to nowoczesna szkoła szanująca tradycję. Istnieje w Elblągu od 73 lat. Kiedyś do tzw. "Zamechowskiej" uczęszczali dziadkowie i ojcowie obecnych uczniów. Od wielu lat ZST-I edukuje fachowców w dziedzinach atrakcyjnych dla dziewcząt i chłopców, dostosowując kierunki kształcenia do potrzeb rynku pracy. Zobacz zdjęcia.

Obecnie szkoła uczy w zawodach: technik elektronik, technik elektryk, technik handlowiec, technik informatyk, technik logistyk, technik reklamy,  a w szkole branżowej także w zawodzie elektronik i sprzedawca. Absolwenci szkoły znajdują zatrudnienie w dużych przedsiębiorstwach, zarówno państwowych, jak i prywatnych, w firmach logistycznych, informatycznych, elektronicznych czy handlowych, prowadzą również własną działalność gospodarczą.
     Lekcje trwają do godz. 15.00, dzięki czemu uczniowie mogą korzystać z bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych, od sportowych (siatkówka, koszykówka, siłownia, kajaki) przez informatyczne, matematyczne i geograficzne po humanistyczne i artystyczne.
     Przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra pedagogiczna i bogata oferta kierunków kształcenia- to niewątpliwe atuty ZST-I. W nowym roku szkolnym, oprócz istniejących już zawodów pojawi się kierunek kształcenia, którego nie ma w innych szkołach zawodowych w Elblągu: technik programista. Nowym zawodem w Branżowej Szkole I stopnia jest magazynier - logistyk (klasa objęta patronatem ,,Wójcik” Fabryka Mebli). Od wielu lat istnieją w ZST-I klasy z dodatkowymi zajęciami z edukacji wojskowej i pożarniczej. Oferują one szkolenia: Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, Sternika Motorowodnego i Szkolenie Podstawowe dla Strażaków Ochotników, dając podstawy do podjęcia pracy w służbach mundurowych.
     Od roku szkolnego 2019/2020 w ZST-I będą funkcjonować trzy nowe pracownie komputerowe, w tym jedna z najnowszym oprogramowaniem grafiki komputerowej, szczególnie atrakcyjna dla przyszłych techników reklamy. ZST-I to nowoczesna szkoła przyszłości i gwarancja szerokich perspektyw rozwoju zawodowego.
     Więcej informacji na stronie.
     
     

     ----- artykuł sponsorowany -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl