UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

XVI Tydzień Poprawnej Mowy w poradni nr 2

Elbląg, XVI Tydzień Poprawnej Mowy w poradni nr 2
fot. Anna Dembińska, arch. portel

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Elblągu zaprasza wszystkich zainteresowanych - bez względu na wiek i obowiązującą rejonizację, do skorzystania z nieodpłatnych konsultacji i porad logopedycznych w ramach kolejnej, szesnastej edycji Tygodnia Poprawnej Mowy.

Tydzień Poprawnej Mowy w tym roku organizujemy w drugim tygodniu ferii zimowych, to jest od 28 stycznia do 1 lutego 2019 r., wzorem lat ubiegłych w siedzibie Poradni   Psychologiczno – Pedagogicznej Nr 2 w Elblągu,  ul. Kosynierów Gdyńskich 30.
       Konsultacji i porad udzielać będą panie Magdalena Angielczyk, Marzena Karman i Anetta Krajewska, logopedzi ze specjalnością neurologopeda.  
       Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 55 625–82–51 lub w sekretariacie poradni, gdzie można zgłosić się osobiście. 
       Zapraszam wraz z zespołem logopedów.
      
       Oferta XVI  Elbląskiego Tygodnia Poprawnej Mowy

       Cel: Umożliwienie  mieszkańcom Elbląga i okolic bez względu na wiek i obowiązującą rejonizację, skorzystania z nieodpłatnych konsultacji, porad logopedycznych oraz specjalistycznych wybiórczych badań mowy. Upowszechnianie w środowisku lokalnym informacji na temat zakresu pomocy logopedycznej oraz psychologiczno – pedagogicznej  oferowanej przez poradnię.
      
       Działania proponowane osobom zainteresowanym naszą ofertą:
       - bezpłatne konsultacje i porady logopedyczne dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych,
       - poradnictwo adresowane do młodzieży pragnącej kontynuować naukę bądź studiować w szkołach, w których wymagana jest poprawna wymowa, np. na kierunkach teatralnych, dziennikarskich, nauczycielskich, prawniczych,
       - konsultacje w sprawie potrzeb i sposobów poprawy dykcji lub artykulacji,
       - konsultacje dla nauczycieli przedszkoli, szkół, pedagogów szkolnych, wychowawców ukierunkowane na doskonalenie mowy dziecka, naukę komunikowania się, rozwijanie dbałości własne narządzie narzędzie pracy – głos,
       - konsultacje i porady dla osób mających trudność w porozumiewaniu się z osobą po wylewie lub udarze.
      
       Sposób zgłaszania się osób zainteresowanych skorzystaniem z badania, porady lub konsultacji: od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 15.30 osobiście w sekretariacie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Elblągu lub poprzez kontakt telefoniczny z sekretariatem poradni - numer telefonu 55 625 82 51.
      
Wojciech Rudnicki, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama