Środa 20-06-2018, imieniny Bogny, Florentyny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

164 mecze (unihokej)

Elbląg, 164 mecze (unihokej)

Ponad 700 zawodników w 60 zespołach z ośmiu województw wystąpiło w Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży „O Puchar Bałtyku”. Z polskimi drużynami rywalizowali sportowcy zza granicy - Rosjanie i Łotysze.

Do wyłonienia zwycięzców trzeba było przez trzy dni trwania zawodów rozegrać 164 mecze w czterech elbląskich halach sportowych. Kibiców unihokeja cieszyć powinno drugie miejsce w kategorii juniorów, wywalczone przez elbląskiego Vikinga.
     
     Klasyfikacja końcowa festiwalu
     
     Dziewczęta (rocznik 1993 i młodsze)
     1. SP 73 Warszawa
     2. LUKS Nolet Żabi Róg
     3. UKS Bankówka Zielonka
     4. SKS Godkowia Godkowo
     5. SKS Lider SP 21 Elbląg
     Najlepszym strzelcem zawodów została Domonika Bórcewicz (SP 73 Warszawa), a najlepszą zawodniczką Lada Nadareiszwili (także SP 73 Warszawa).
     
     Dziewczęta (roczniki 1990-1992)
     1. Ligatne Latgranula Łotwa
     2. Junior Chruściel
     3. Gimnazjum Dobry
     4. UKS Łambinowice
     5. LUKS Nolet Żabi Róg
     6. SKS Mikołajki Pomorskie
     7. Flo Te CASIS Łotwa
     8. UKS Pierasze Białystok
     Najlepsza zawodniczka - Kristina Grigoriewa (Ligatne Łotwa), najlepszy strzelec - Iwona Antosik (Junior Chruściel).
     
     Chłopcy (rocznik 1993 i młodsi)
     1. UKS Szarotka Nowy Targ
     2. SP 73 Warszawa
     3. UKS Bankówka Zielonka
     4. SP 1 Słupsk
     W turnieju uczestniczyło 21 zespołów, najlepsze z województwa warmińsko-mazurskiego to: 10. LUKS Nolet Żabi Róg, 12. Junior Chruściel.
     Najlepszy zawodnik - Gabryś Czeladziński (Szarotka Nowy Targ), najlepszy strzelec - Dawid Majewski (SP 1 Słupsk).
     
     Chłopcy (rocznik 1990-1992)
     1. MUKS Zielonka
     2. Ligatne Latgranula II Łotwa
     3. UKS Halny Łapsze Niższe
     4. Ligatne Latgranula Łotwa
     W turnieju uczestniczyło 19 zespołów, najlepsze z województwa warmińsko-mazurskiego to: 9. LUKS Nolet Żabi Róg , 14. SKS Junior Chruściel, 17. Gimnazjum Dobry, 18. Gimnazjum Braniewo.
     Najlepszy zawodnik - Matiss Kilingins (Ligatne Łotwa), najlepszy strzelec - Andrzej Kryński (MUKS Zielonka).
     
     Juniorzy (roczniki 1987-1989)
     1. MUKS Zielonka
     2. UKS Viking Elbląg
     3. UKS Ósemka Wejherowo
     4. Flo Te Cesis Łotwa
     5. UKS Kram Cieszymowo
     6. UKS Pietrasze Białystok
     7. SKS Junior Chruściel
     Najlepszy zawodnik - Hubert Kowalski (MUKS Zielonka), najlepszy strzelec - Aleksander Kujawa (UKS Ósemka Wejherowo).
     
     Organizatorem Festiwalu był Elbląski Szkolny Związek Sportowy. Zawody sfinansowane zostały ze środków Unii Europejskiej, Ministerstwa Sportu, Prezydenta Miasta Elbląga i Starosty Elbląskiego.
     

Mira Stankiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • powiem jedno, Zielonka jest NAJLEPSZA!!!!! Do MUSKS Zielonki niech się nikt nie porównuje bo i tak nie ma porównania, bo Zielonka jest mistrzem =] A UKS Bankowka też jest Mistrzem ale w swoim stylu =] Znowu SP73 połamała łopatkę, a ostatnio kij =/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    zawodniczka UKS Bankowki(2006-06-21)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ochotka żywa
Fretka
Karma dla papug średnich
ichtovit