UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Haha. .. no dobrze, ja mam dobrą pamięć ale chciałem żebyście Wy się wysilili. Tour de Pologne 2005/2006,mecz Olimpii w Pucharze Polski. I kilka "ważnych" osobistości. No sporo tego. To teraz powiedzcie mi jakie dajecie szanse na to że w ciągu następnych 5-10 lat ponownie pokarzą mecz Olimpii? Kiedy ponownie do nas zawita Tour de Pologne? No dawajcie, jakieś propozycje? Może zakłady przyjmiemy? Czy pierwszy będzie mecz piłki ręcznej czy nożnej? Kiedy ktoś uzna, żeby pokazać Olimpię? Ten chłam jakiego nikt nie chce pokazywać a jakim jest piłka ręczna znajdzie się prędzej na antenie niż transmisja z otwarcia wiaduktu, niż transmisja z wpłynięcia pierwszego statku płynącego przez przekop, niż transmisja z posiedzenia rady miejskiej, niż transmisja z meczu Olimpii w II lidze, niż transmisja z Dni Elbląga, Święta chleba czy czegokolwiek innego, co będzie trwało dłużej niż 15 s w programie 3 TVP Olsztyn. Nie zakumaliście czegoś. A te słabo wytrenowane gwiazdeczki jakoś mimo wszystko przez lata są powoływane do kadry A, B, juniorów. Oczywiście nie twierdzę że są filarami tych reprezentacji. Ale w sportach zespołowych mimo wszystko na tle innych elbląskich drużyn nie wypadają najgorzej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Kciuki_za_Start(2018-10-05)
  • @Kciuki_za_Start - Zgadza sie wszystko. Ja bym jeszcze dodał, ze EKS Start Elblag gra w rozgrywkach Super Ligii Kobiet czyli w ektraklasie i ma na swoim koncie 2 mistzostwa Polski, 2 drugie miejsca i chyba z 5 brązowych medali. Jest to Klub z historią, istnieje od 1953 roku. Czy sie to komus podoba, czy nie to pilka reczna jest najpopularniejszą dyscypliną sportu w tym miescie (swiadczy o tym chociazby liczba klubów w miescie).
  • Mądralo dostałeś odpowiedz i nie cwaniakuj próbując zgrywać niewiadomo kogo ? Były i zlożyłeś się pod siebie... Powtórek się zachciewa?;) Teraz się wysil i skończ tę gloryfikację gwiazdeczek. Powołania do kadry się skończyły a ta kadra B to jakaś kpina. Start się skończył będzie średniakiem w tabeli i tyle.
  • Dostałeś ripostę czego nie zakumałeś? Spytaj mamy czy na mecz Cię puści do Karpacza. Haha. Telewizja skusi się na jakiś meczyk z dobrym przeciwnikiem może ale magnesem nie będzie już Start.
  • Są nerwy 😉 czyli argumentów dalej brak. Powiem szczerze, że zaczynam się wciągać w tą dyskusję. Proszę więcej. 😉 Komentarz typu "spytaj mamy", świetny 👍🏻. Jak to bardzo można się pomylić. Ciekawość mnie zżera, telewizja skusiła się na Olimpię czy na Śląsk? A o której był mecz? I kiedy znowu będzie transmisja? Żeby było jasne, nie życzę źle Olimpii, chciałbym żeby dobrze grali, wygrywali, awansowali. Tylko to zapewne nie nastąpi tak szybko. Niestety.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Kciuki_za_Start(2018-10-06)
Reklama