Beniaminek liderem (A-klasa)

Huragan Żabianka Żabi Róg po zwycięstwie 7:1 nad Zalewem Frombork został pierwszym liderem grupy 2 A-klasy sezonu 2004/2005. Połowiczny sukces zanotowali natomiast piłkarze Mlexera Elbląg remisując z Polonią II Pasłęk 1:1.

W miniony weekend piłkarze grupy 2 A-klasy zainaugurowali rozgrywki sezonu 2004/2005. Największą niespodzianką pierwszej kolejki było bez wątpienia wysokie zwycięstwo beniaminka Huraganu Żabianki Żabi Róg nad Zalewem Frombork aż 7:1. Tym samym drużyna z Żabiego Rogu została pierwszym liderem.
     Połowicznym sukcesem zakończył się natomiast pojedynek pomiędzy rezerwami Polonii Pasłęk a Mlexerem Elbląg. Nasi piłkarze zremisowali na trudnym terenie przeciwnika 1:1, choć przy większym szczęściu mogli to spotkanie wygrać.
     Od zdecydowanego zwycięstwa nowy sezon rozpoczęli zawodnicy z Gronowa Elbląskiego. Zespół GLKS-u bez większych problemów uporał się z beniaminkiem Agatem Jegłownik wygrywając aż 5:0. Także różnicą pięciu trafień zakończył się mecz, w którym Granica Zagaje pokonała Piast Wilczęta 6:1.

Komplet wyników 1. kolejki: Agat Jegłownik - GLKS Gronowo Elbląskie 0:5, Huragan Żabianka Żabi Róg - Zalew Frombork 7:1, GLKS Miłakowo - Czarni Małdyty 1:1, Polonia II Pasłęk - Mlexer Elbląg 1:1, Victoria Rychliki - Asmet Wojciechy 0:0, Granica Zagaje - Piast Wilczęta 6:1.