Czołówka traci punkty (liga miejska)

Prowadzący w tabeli Specjal zremisował 1:1 z RUP, a wicelider Auto El uległo Stokrotkom 0:2.

11. kolejkę Ligi Miejskiej rozpoczął mecz, w którym prowadzący w tabeli Specjal podejmował czwartą drużynę RUP. Spotkanie ułożyło się po myśli zespołu RUP, który dość szybko objął prowadzenie 1:0. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron przewaga należała już do Specjala, który zdołał doprowadzić do wyrównania, ale na strzelenie zwycięskiej bramki zabrakło już czasu.
     Punkty stracił także wicelider i jednocześnie obrońca mistrzowskiego tytułu - ekipa Auto El, która uległa Stokrotkom 0:2. Podobnie jak w pierwszym tego dnia meczu pierwsza bramka padła dość szybko, a strzelili ją zawodnicy Stokrotek. W drugiej połowie Auto El chcąc odrobić straty rzuciło się do ataków, nastąpiła kontra Stokrotek, po której padła druga i ostatnia już w tym meczu bramka.
     Piątkowe granie rozpoczął mecz pomiędzy ekipami PKP i Krometu. Do przerwy mimo wyrównanej gry więcej szczęścia mieli piłkarze PKP, którzy zdołali wykorzystać okazję i wyjść na prowadzenie 1:0. W drugiej połowie padły jeszcze trzy bramki, z czego dwie były autorstwa PKP, jedna Krometu i mecz zakończył się wygraną PKP 3:1.
     Na zakończenie jedenastej kolejki EC podejmowało Pujana. Przez całe spotkanie Pujan grał w osłabieniu dwóch zawodników, co znacznie ułatwiło zadanie rywalom. Już po pierwszej połowie EC prowadziło 2:0. W drugiej odsłonie chyba za szybko uwierzyło w łatwe i wysokie zwycięstwo, co mogło się zemścić. Pujan zdobył bramkę kontaktową i wydawało się, że zacięta walka będzie toczyć się do ostatniego gwizdka sędziego. Jednak ostatnie fragmenty meczu to już zdecydowana przewaga EC, które zdobyło jeszcze jedną bramkę i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Komplet wyników 11. kolejki: RUP - Specjal 1:1 (1:0), Auto El - Stokrotki 0:2 (0:1), PKP - Kromet 3:1 (1:0), EC - Pujan 3:1 (2:0).

Zestaw par 12. kolejki: czwartek 19 maja: Specjal - Stokrotki (17.30), EC - Kromet (18.40); piątek 20 maja: PKP - RUP (17.30), Pujan - Auto El (18.40).