UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najlepsze jest to, że gościu od "kramiarek" myśli, że pisze z jedną osobą :) :) :) Zawiść koleżko jest bardzo destrukcyjna, siedzisz na tych komentarzach całymi dniami, tylko czekasz, aż pojawi się artykuł o Starcie i jedziesz po tych dziewczynach. .. Najlepsze jest to, że zrażasz kibiców do przychodzenia na mecze Panów. Prawda jest taka, że męska drużyna w Elblągu zawsze była ta druga, przecież do ekstraklasy awansowali dopiero w 21 wieku. A Start to ponad 30 sezonów ekstraklasy i mnóstwo reprezentantek kraju.
  • Artysto myślisz, że piszesz z jedną osobą. Pogratulować takim jak Ty inteligentnym inaczej.
  • Zgaszę Cię jak gaśnicą! Koleżków poszukaj sobie w rynsztoku - swoim środowisku naturalnym. Ty chyba śmieszny jesteś. Moje posty jadą z cepami ze Startu którzy w przeddzień meczu jadą w komentarzach czekamy na porażkę, drużyna bez kibiców. A może cytat z głąba pierwszej maści; Lepkie ręce, stolarze nas ograbili z kasy Energa. .. Kręcę się w środowisku ręcznej i mówię co chcę i jadę z kim chcę. Zrażam fanów na mecze Mebli ? Ty grzybki wciągasz codziennie. See You 03.10 Meble - Vive.
  • .. .grzybki, cepy i rynsztoki. .. to rzeczywiście zgasiłeś. Nie zapominaj kto te wojenkę rozpętał. A na Meblach się na pewno nie zobaczymy.
  • Wojenkę ?;) Uśmiech nie znika z mojej twarzy. Pytany nie odpowiadasz. Grzejesz tą klawiaturę. Melisę zaparz sobie. Odpocznij.
Reklama