UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zgaszę Cię jak gaśnicą! Koleżków poszukaj sobie w rynsztoku - swoim środowisku naturalnym. Ty chyba śmieszny jesteś. Moje posty jadą z cepami ze Startu którzy w przeddzień meczu jadą w komentarzach czekamy na porażkę, drużyna bez kibiców. A może cytat z głąba pierwszej maści; Lepkie ręce, stolarze nas ograbili z kasy Energa. .. Kręcę się w środowisku ręcznej i mówię co chcę i jadę z kim chcę. Zrażam fanów na mecze Mebli ? Ty grzybki wciągasz codziennie. See You 03.10 Meble - Vive.
  • Ty strażak!!! Jedziesz z kim chcesz? Chyba pamięciówki na ręcznym, bo siedzisz w środowisku i się na tym znasz :D Będzie pełna hala, oczywiście, ludzie przyjdą zobaczyć VIVE, przypomnij, mi ile było osób na ostatnim meczu Mebli? Dobra, dosyć tego, pieniaczu, jak chcesz, żeby ludzie rozumieli co piszesz, używaj przecinków. Taka rada
  • Chyba ta gaśnica jest przeterminowana, bo... nie działa.
  • Widzisz sam się przypominasz, że Ty to Ty czyli nikt.
  • Przypomnij mi kiedy na Starcie było 2tys osób ? Kiedy zawitamy tak klasowego przeciwnika, żeby hala się zapełniła. Nie dla Startu ale dla widowiska.
  • Proszę bardzo. Mecz z Sośnicą Gliwice - 2500 tys widzów. Zeszły sezon - Lublin 1500.A kiedy Meble przekroczą 200? Myślę tu o meczach z przeciętną drużyną, a nie z dream teamem, co każdy Janusz i Grażyna pójdą jak owce.
  • Panie Satystyk podajesz frekwencje topowe Startu Elbląg i nazywasz Lublin przeciętną drużyną. Kwintesencja logicznego myślenia w Twoim wykonaniu.
Reklama