UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Cztery tony produktów spożywczych powędruje do dzieci i młodzieży

Elbląg, Cztery tony produktów spożywczych powędruje do dzieci i młodzieży

Zbiórka "Podziel się Posiłkiem 2016" za nami. Elbląski Bank Zywności tym razem zebrał aż cztery tony produktów spożywczych, które trafią do dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.

W koszach znalazło się przede wszystkim dużo mleka (750 litrów) i płatków zbożowych (około 100 kg). Zebrano też sporo dżemu i konserw. Już dzisiaj placówki prowadzące dożywianie dzieci i młodzieży odbierają swoje przydziały. W sklepach pracowali wolontariusze ze szkół: III i IV LO, Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, Zespołu  Szkół Gospodarczych, Zespołu Szkół nr 2, Gimnazjów nr 1, 2 i 6, z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1, Burs 3 i 4, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku, Środowiskowego Hufca Pracy oraz z organizacji pozarządowych: Katolickiego Ruchu Antynarkotycznego Karan, Polskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, Stowarzyszenia Integracyjnego Razem, Stowarzyszenia Przyjazny Krąg, Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych Fantazja oraz ŚDS w Przezmarku. W transporcie pomogli: Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Zarząd Zieleni Miejskiej i Zakład Sprzątania Wnętrz MOP `83. Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom Elbląga, wolontariuszom i sponsorom.
      
Teresa Bocheńska, Bank Żywności w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
  • Program 500+ miał wspierać takie rodziny i dzieci. O co tu chodzi ? Mi kiedyś zabrano zasiłek rodzinny bo dochody mojej rodziny przekroczyły kilkanaście złotych na jedną osobę. Nie ma sprawiedliwości w tym kraju. Sory bardzo nikomu nic nie dam. Państwo Polskie i tak zdziera ze mnie przysłowiową koszulę. Państwo Polskie nie dba o swoich obywateli. Takie jest moje zdanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1 1
    (2016-09-27)
Reklama