Dawny Elbl庵

Powalone lipy w Zaj帷zkowie Powalone lipy w Zaj帷zkowie

Elbl御cy p造wacy "wyp造wali" 31 medali!

Elbl庵, Elbl御cy p造wacy "wyp造wali" 31 medali! fot. nades豉na

M這dzi p造wacy z UKP Jedynka 鈍ietnie zaprezentowali si na kolejnych zawodach p造wackich, kt鏎e tym razem odby造 si w M豉wie. Elbl御cy p造wacy zdobyli 陰cznie 31 medali!

P造wacy s w dobrej formie przed ko鎍z帷ymi sezon najwa積iejszymi zawodami centralnymi. Na ostatnich zawodach w M豉wie wywalczyli jako dru篡na IV miejsce Klubu w klasyfikacji generalnej: zar闚no w punktacji dru篡nowej, jak te medalowej (na 31 zg這szonych do udzia逝 w zawodach klub闚). Trzy puchary w generalnej klasyfikacji indywidualnej, na zako鎍zenie zawod闚 dla Elbl庵a wyp造wali:

I miejsce (Sebastian Towarek),
     II miejsce (Wiktoria Dom瘸lska)
     III miejsce (Martyna Wa郾iewska)

Trzy razy na najwy窺zym stopniu podium stawali: Martyna Wa郾iewska (50, 100 i 200m st. grzbietowym), Wiktoria Dom瘸lska (50 i 100m st. dowolny, 100m st.zmienny) i
     Sebastian Towarek (50, 100 i 200m st. dowolny). Na najwy窺zym stopniu podium stan掖 Robert Wojtalewicz (100m st. klasyczny). Pierwsze miejsce w sztafecie dziewcz徠 (13 lat i m這dsi 4x50m st.zmienny) zdoby造 Martyna Wa郾iewska, Ania Doroszkiewicz, Marysia Gutowska, Martyna Czy篡k-Skoczyk.
     Trzykrotnie na drugim stopniu podium stawa Olek Cyckowski (50, 100 i 200m st. grzbietowy), dwa razy na drugie miejsce zdobyli Wiktoria Dom瘸lska (50m st. motylkowy i 200m st.dowolny) i Sebastian Niero雟ki (50 i 100m st. klasyczny), drugie miejsce zdobyli tak瞠 Ania Doroszkiewicz (100m st. grzbietowy) i Marysia Gutowska (100m st. grzbietowy). Br您owe medale zdobyli: Ania Doroszkiewicz (50m st. grzbietowy i klasyczny), Martyna Wa郾iewska (50m st. motylkowy i 100m st. dowolny), Marysia Gutowska (200m st. grzbietowy i dowolny) i Helena Czy (50 i 100m st. klasyczny), Olek Cyckowski (50m st. dowolny), Robert Wojtalewicz (50m st. klasyczny), Sebastian Niero雟ki (50m st. motylkowy). Elbl御cy p造wacy zdobyli 陰cznie 31 medali (30 indywidualnych i jeden dla sztafety dziewcz徠): 11 z這tych, 9 srebrnych i 11 br您owych! ㄠcznie wszyscy startuj帷y z UKP Jedynka reprezentanci Elbl庵a ustanowili indywidualnie 75 nowych rekord闚 篡ciowych!