Sobota 21-07-2018, imieniny Daniela, Wawrzyńca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląscy pływacy zdobywają medale

 
Elbląg, Elbląscy pływacy zdobywają medale
Rek

3 i 4 grudnia elbląscy pływacy z Uczniowskiego Klubu Pływackiego „Jedynka” oraz KS „Orzeł” wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego, które odbyły się w Szczytnie. Ogółem zdobyli 63 medale, a wielu zawodników poprawiło swoje rekordy życiowe.

Tytuły Mistrzów Województwa wywalczyli:
     Agata Maciesza (KS Orzeł) – 50 m i 100 m st. dowolnym, 50 m i 100 m st. motylkowym;
     Mateusz Mech (KS Orzeł) – 50 m, 100 m i 200 m st. dowolnym;
     Patrycja Buchalska (UKP Jedynka) – 200 m i 400 m st. dowolnym;
     Katarzyna Kulla (UKP Jedynka) – 100 m i 200 m st. klasycznym;
     Sebastian Nieroński (UKP Jedynka) – 50 m i 200 m st. klasycznym;
     Maciej Koszper (UKP Jedynka) – 100 m st. dowolnym.
     Na dystansie 50 m st. grzbietowym 1. miejsce zdobyli: Aleksandra Zając (UKP Jedynka) i Michał Bohdanowicz (UKP Jedynka).
     Na 50 m st. klasycznym – Natalia Cherek (UKP Jedynka) i Radosław Bielucy (UKP Jedynka).
     Na 200 m st. klasycznym – Agnieszka Mojsiewicz (UKP Jedynka) i Matylda Leszczyńska (KS Orzeł).
     Tytuły Wicemistrzów Województwa zdobyli:
     Aleksandra Zając (UKP Jedynka) – 100 m st. grzbietowym i 100 m st. zmiennym;
     Matylda Leszczyńska (KS Orzeł) – 50 m i 100 m st. klasycznym;
     Sebastian Nieroński (UKP Jedynka) – 50 m st. motylkowym i 100 m st. klasycznym; Arkadiusz Kubiński (KS Orzeł) – 50 m i 200 m st. grzbietowym;
     Michał Bohdanowicz (UKP Jedynka) i Maciej Koszper (UKP Jedynka) – 50 m st. dowolnym i 100 m st. zmiennym;
     Patrycja Buchalska (UKP Jedynka) – 50 m st. dowolnym;
     Zosia Wojtaś (UKP Jedynka) – 50 m st. motylkowym;
     Katarzyna Kulla (UKP Jedynka) – 50 m st. klasycznym;
     Natalia Cherek (UKP Jedynka) i Agnieszka Mojsiewicz (UKP Jedynka) na dystansie 100 m st. klasycznym;
     Wiktoria Domżalska (UKP Jedynka) – 200 m st. zmiennym;
     Dominik Godlewski – 100 m st. dowolnym.
     Brązowe medale wywalczyli:
     Natalia Cherek (UKP Jedynka) – 50 m st. klasycznym i 50 m st. dowolnym;
     Agnieszka Mojsiewicz (UKP Jedynka) – 50 m st. motylkowym i 200 m st. zmiennym; Aleksandra Dąbrowska (KS Orzeł) – 50 m st. grzbietowym i 100 m st. klasycznym; Aleksandra Słoma (KS Orzeł) – 100 m i 400 m st. dowolnym;
     Łukasz Chadaj (UKP Jedynka) – 50 m i 100 m st. klasycznym;
     Patryk Dawidowicz (KS Orzeł) – 50 m st. klasycznym i 100 m st. dowolnym;
     Jakub Żukowski (KS Orzeł) – 50 m i 100 m st. motylkowym;
     Matylda Leszczyńska – 50 m st. motylkowym;
     Wiktoria Domżalska (UKP Jedynka) – 100 m st. grzbietowym;
     Tylkie Karolina (UKP Jedynka) – 100 m st. dowolnym;
     Bielucy Radosław (UKP Jedynka) – 100 m st. dowolnym;
     Arkadiusz Kubiński – 100 m st. grzbietowym;
     Michał Bohdanowicz (UKP Jedynka) – 200 m st. dowolnym;
     na dystansie 50 m st. grzbietowym trzecie miejsce zdobyli: Michalina Kostrzewa (UKP Jedynka), Dariusz Mech (KS Orzeł) i Mateusz Mech (KS Orzeł).
     Ponadto w kategorii szkół gimnazjalnych brąz wywalczyła żeńska sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym (KS Orzeł).
     
     Pływacy z Elbląga zdobyli również puchary dla najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej:
– dziewcząt do lat 10: 3. miejsce Natalia Cherek (UKP Jedynka);
– chłopców do lat 10: 1. miejsce Mateusz Mech (KS Orzeł), 2. miejsce – Michał Bohdanowicz (UKP Jedynka);
– dziewcząt do lat 15: 1. miejsce Agata Maciesza (KS Orzeł), 3. miejsce Patrycja Buchalska (UKP Jedynka).
     
     Bezpośrednio przed zawodami o Mistrzostwo Województwa odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności dla 11- i i 12-latków. 3. miejsca zajęli zawodnicy UKP Jedynka, poprawiając swoje rekordy życiowe: Wiktoria Domżalska na dystansie 200 m st. zmiennym i 400 m st. dowolnym; Sebastian Nieroński na dystansie 200 m st. zmiennym.
     
     Wszystkim zawodnikom i ich trenerom serdecznie gratulujemy!
     Szczegółowe wyniki można zobaczyć na stronie internetowej: www.omegatiming.eu (w zakładce zawody okręgowe).
     
     Jednocześnie zapraszamy do trenowania pływania w UKP „Jedynka” wszystkie chętne dzieci, w szczególności z roczników 2000-2003, oraz na zajęcia z doskonalenia pływania dzieci z roczników 2004 i 2005 odbywające się w dużej niecce Basenu Miejskiego w Elblągu.
     Bliższe informacje na naszej stronie internetowej: www.jedynka.elblag.pl.

Zarząd UKP „Jedynka”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia klasyczna
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna III