Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ferie na sportowo

Turnieje unihokeja, piłki nożnej i tenis stołowego - to imprezy, które na tegoroczne ferie przygotował Elbląski Szkolny Związek Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.

Wśród uczniów szkół podstawowych najwcześniej swoje zmagania rozpoczną tenisiści stołowy. Już 20 stycznia w Szkole Podstawowej w Gornowie Górnym o godz. 10.00 rozpocznie się indywidualny turniej tenisa stołowego dla dziewcząt i chłopców. Następnego dnia do rywalizacji włączą się zespoły dziewcząt w unihokeju. Zawody te rozegrane zostaną w sali sportowej SP 12. Natomiast 25 stycznia odbędzie się turniej unihokeja chłopców, który rozegrany zostanie także w SP 12. Początek o godz. 9.00.
     Wśród uczniów gimnazjów najwcześniej swoje rozgrywki rozpoczynają zespoły unihokejha. 19 stycznia o godz. 9.00 w hali MOS przy ul. Kościuszki zostanie rozegrany turniej dziewcząt i chłopców. Natomiast 27 stycznia do zmagań gimnazjalistów dołącza tenisiści stołowi, którzy rozegrają indywidualny turniej dziewcząt i chłopców. Zawody odbywać się będą w Szkole Podstawowej w Gornowie Górnym, a początek zmagań przewidziano na godz. 10.00.
     Także od unihokeja sportowe ferie rozpoczynają uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. 18 stycznia od godz. 9.00 rozgrywany będzie turniej dziewcząt, natomiast chłopcy staną do rywalizacji dopiero 24 stycznia. Zawody rozegrane zostaną w sali sportowej IV LO, a do rozgrywek mogą zgłaszać się zawodniczki i zawodnicy z rocznika 1986 i młodsi.
     Na dwa dni (20 i 26 stycznia) został podzielony turniej halowej piłki nożnej. W imprezie, która rozgrywana będzie w sali IV LO, startować mogą zawodnicy z rocznika 1986 i młodsi. Początek zmagań przewidziano na godz. 9.00.
     Najpóźniej, bo dopiero 25 stycznia rozpocznie się turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Impreza ta rozegrana zostanie w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Zamkowej. Podobnie, jak w dwóch poprzednich turniejach szkół ponadgimnazjalnych, w zawodach mogę występować jedynie zawodnicy z rocznika 1986 i młodsi.
     We wszystkich turniejach system gier uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn i zawodników.
     Swoją propozycję na sportowe spędzenie ferii ma także Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, który w dniach 20-25 stycznia organizuje turniej halowej piłki nożnej. W zawodach, które rozegrane zostaną w hali sportowej przy ul Saperów (miasteczko szkolne), uczestniczyć mogą zespoły składające się z zawodników z rocznika 1992 i młodszych. Zgłoszone zespoły zostaną podzielone na dwie grupy, w których rywalizowały będą systemem "każdy z każdym". Do dalszych gier awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup. Drużyny powinny składać się z trzech zawodników grających, bramkarza oraz maksymalnie trzech zawodników rezerwowych. Każdy z zespołów powinien posiadać dorosłego opiekuna.

MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Naszywki
Naszywka GODŁO