UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Krzychu. .. Pan Traks nie ma ani czasu, ani wiedzy i przyszedł z rozdania politycznego! Wtedy trybuny były pełne, a teraz? Naiwny. .. To człowiek PiSu i FB i tyle z jego pracy. Wyglądać i pięknie pachnieć, a tu człowieka do roboty trzeba. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Kibic_rzucanej(2015-08-26)
  • Ale ja napisałem, że go już najprawdopodobnie nie będzie i jak znaleźć człowieka do roboty? Dalej idąc twoim tokiem rozumowania w takim Wągrowcu z politycznego rozdania prezydent cofnął kasę i Nielba prawie upadła, więc niestety musimy rozumieć te polityczne rozdania, a biorąc jeszcze pod uwagę to że pracuje u jedego z głównych sponsorów nie jest bez znaczenia. Lansowanie się peło na trybunach przed wyborami też można wrzucić do tego samego worka. I na koniec pytanie: Jak znaleźć człowieka do roboty? Jak ? Sam robię to co robię, na więcej nie mam czasu bo czasy takie, rodzina itd może będzie tego jeszcze mniej może tak samo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    krzychu7777(2015-08-26)
  • Masz racje, kasa z miasta jest najważniejsza, ale coś się Startowi należy. Zawsze lepsza promocja Miasta przez sport niż przez długopisy, śmieszne loga i ulotki zalegające w szafach UM lub też wzmianka o mieście w serialu dla półgłówków, o idiotycznych spędach-koncertach nie wspomnę. Piszesz że "marudy". Gdyby nie marudy to AP dalej byłby na stanowisku z gwiazdkami drenującymi budżet. Etat dla marketingowca jest najbardziej korzystny. Średnia pensja + bonus za wyniki. pozdro
Reklama