Kolejne sukcesy elbląskich tancerzy

Elbląg, Tancerze z laurami - Krzysztof Taurogiński  i Kornelia  Kosińska
Tancerze z laurami - Krzysztof Taurogiński i Kornelia Kosińska

W sobotę (22 listopada) tancerze z EKT „Jantar” wzięli udział w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Gdynia CAFE CUP 2008". Po raz kolejny zdobyli najwyższe miejsca na podium.

Najlepsza wśród elbląskich par - Paweł Jankowski i Agata Giźińska - w kategorii wiekowej powyżej 15 lat (klasa C) w stylu Latin zajęła pierwsze miejsce.
     Bardzo dobrze zatańczyli także Paweł Jacewicz i Urszula Gryciuk. Para ta w kategorii wiekowej powyżej 15 lat (klasa B) w stylu standardowym zajęła drugą pozycję. Tuż za nimi uplasowali się Krzysztof Taurogiński i Kornelia Kosińska.
     Natomiast w kategorii wiekowej 14-15 lat (klasa C) styl Standard Łukasz Pierwienis z partnerką Martyną Nowaczyńską uzyskali doskonałą drugą lokatę.
     W turnieju wzięli także udział Sebastian Rutkowski i Arletta Wyżlic, którzy w kategorii wiekowej powyżej 15 lat (klasa A) uplasowali się także na drugiej pozycji.