Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kurs na sędziego piłki nożnej

Elbląg, Kurs na sędziego piłki nożnej

Kolegium Sędziów W-MZPN ośrodek szkoleniowy Olsztyn zaprasza wszystkich chętnych na kurs sędziowski, którego ukończenie daje możliwość sędziowania meczów piłkarskich. Kurs rozpoczyna się w niedzielę 4 marca, a zakończy go egzamin 25 marca 2012 roku. 

Kondycja, zdrowie i podstawowa wiedza
     
W kursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 17 lat, mają minimum średnie wykształcenie, względnie uczęszczają do szkoły, w której nauka kończy się maturą. Chętni kursanci muszą odznaczać się dobrym zdrowiem, kondycją, sprawnością fizyczną i podstawową wiedzą na temat przepisów gry w piłkę nożną.
     
     Wszyscy, którzy pomyślnie ukończą kurs zostaną członkami Polskiego Kolegium Sędziów, a także zdobędą uprawnienia do sędziowania meczów piłkarskich na Warmii i Mazurach w roli tzw. sędziego próbnego już od rundy wiosennej sezonu 2011/12.
     
     Wymagane dokumenty, koszt kursu
     
Kandydaci na sędziów muszą dostarczyć do Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki nożnej wypełnioną ankietę kandydata (http://kswmzpn.pl/ do pobrania na stronie kolegium sędziów WM ZPN), zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do czynnego sędziowania, oświadczenie o niekaralności, dokument potwierdzający poziom wykształcenie (skan, kserokopia). Kandydaci niepełnoletni muszą dodatkowo przedstawić zgodę opiekuna ustawowego na udział w kursie.
     
     Termin składania wniosków upływa 29 lutego, a należy wymagane dokumenty należy przesłać na adres -
     Warmińsko-Mazurski Związku Piłki Nożnej, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 69A, 10-449 Olsztyn, z dopiskiem „Kurs na sędziego”.
     
     Koszt całego kursu to 100 zł, a organizator zapewnia kursantom aktualne Przepisy Gry w Piłkę Nożną i pozostałe materiały szkoleniowe.
     
     Więcej informacji można uzyskać u Piotra Kurt pod adresem e-mail: pkurt@wmzpn.pl lub telefonicznie 693 737 385. 

OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Czytnik kart kryptograficznych Mini