UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @JR - 15 lat w Stowarzyszeniu Sportowym? Chyba o 15 za dużo i zdążył Pan korzenie zapuścić na stołku. .. Elbląg to nie Poznań, Warszawa czy Gdańsk, żeby nie wiedzieć o praktycznie wszystkich sukcesach sportowców. Nie dziwcie się, że młodzi się wyniosą i nawet się za siebie nie obejrzą, skoro tak ich wszyscy traktują. A ja im tylko przyklasnę, żeby wybrali dla siebie najlepszą możliwą drogę rozwoju.
  • Może i za długo, ale przynajmniej za darmo, bez wynagrodzenia i na pewno więcej spowodowałem dobrych rzeczy elbląskim sporcie niż Pan ????
  • @JR - Bardzo to chwalebne, gratuluję, ale i tak uważam, że kluby nie powinny się PROSIĆ o nagrody dla swoich zawodników. Docenienie i nagrody powinny iść z góry, od kogoś, kto obserwuje, dokumentuje, zauważa sukcesy wszystkich sportowców (nie skupiając się tylko na juniorach piłki ręcznej, bo nie tylko oni nie zostali nagrodzeni!) Jaka to jest motywacja, że władze mają na nich wylane i mają się dopominać o swoje nagrody? W jakim świetle ich to stawia. .. "Daj, bo mi się należy!" ?? Naprawdę? Czym sie zajmuje Departament Sportu? Dlaczego nikt skrupulatnie nie obserwuje rozwoju zawodników i nie próbuje wykorzystać tego jako promocji miasta i sportu? Czy naprawdę musimy trwać w tym zacofaniu?
Reklama