UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do Kibic_ też miałem nieprzyjemność wysłuchiwania uwag pewnego jegomościa jak to jego wnuczka jest niedoceniana, nie chciałem się odwracać i patrzeć na typa bo oprócz uwag odnośnie wnuczki leciały też słowa pogardy dla klubu a ja mam dobrą pamięć i mógłbym nieopatrznie na mieście jadąc autem drzwi otworzyć. .. Następnym razem jednak nie będę pobłażliwy bo tego nie słuchałem tylko ja, słuchało pół sektora i pewnie już dawno doszło do odpowiednich ludzi. Ja wierzę w drużynę, wierzę w dziewczyny i wierzę w trenerów. Jak się komuś nie podoba to co dzieje się na boisku to niech sam zajmie się trenowaniem i pokaże mistrzostwo a pier. .. jak potłuczony to będzie można po potłuczeniu ryja (nie straszę, nie obiecuję ale lojalnie uprzedzam) że jak mi ktoś jeszcze coś na temat EKSu dziwnego powie i nie potwierdzi dowodami to. .. wyjdę z siebie i nie będę patrzył na wiek i stopień upośledzenia.
  • To co napisałeś, było tajemnicą poliszynela od pewnego czasu. Teraz już nie jest. Dziadziuś pier. .i na trybunach i w necie. Ciekawe co na to klub, bo mamy jakby nie patrzeć sytuację schizofreniczną;dziadziuś jedzie na maxa po klubie, w którym przyucza się wnusia.
Reklama