Czwartek 21-02-2019, imieniny Piotra, Eleonory
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mikołajkowy Alleycat

 
Elbląg, Mikołajkowy Alleycat
fot. AD (arch. portEl.pl)
Rek

W sobotę, 6 grudnia odbędzie się 54. edycja Elbląskiego Alleycata, czyli jazda na orientację po Elblągu. Start na trasę o godzinie 12 z Placu Słowiańskiego. Udział w imprezie jest bezpłatny, ale każdy z uczestników jest zobowiązany do przekazania prezentu dla dzieci z elbląskiego Domu Dziecka. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Celem imprezy jest możliwość rowerowej zabawy połączonej ze sprawdzeniem znajomości topografii miasta oraz spędzenie czasu na świeżym powietrzu.
     W zawodach biorą udział osoby pełnoletnie, które startują na własną odpowiedzialność lub niepełnoletnie za pisemną zgodą swoich rodziców lub opiekunów.
     Zawody odbywają się na terenie Elbląga przy nieograniczonym ruchu drogowym.
     Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
     Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są na adres e-mail: marek.kamm@umelblag.pl lub osobiście w pokoju 5 Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki na ul. Czerwonego Krzyża 2.
     W przypadku zgłoszenia drogą e-mail podajemy w tytule zgłoszenia " 54 ELBLĄSKI ALLEYCAT " oraz: imię, nazwisko i rok urodzenia. Można też podać pseudonim, który będzie umieszczony na szprychówce. W przypadku niepodania pseudonimu na szprychówce będzie umieszczone imię i nazwisko.
     Potwierdzeniem udziału w imprezie będzie zwrotny e-mail od organizatora z nadanym numerem startowym.
     Termin zapisów upływa 3 grudnia o godz. 8.
     Udział w imprezie jest bezpłatny, ale każdy z uczestników jest zobowiązany do przekazania prezentu dla dzieci z elbląskiego Domu Dziecka. Każdy z zapisanych i obecnych na starcie uczestników otrzyma mapę Elbląga z zaznaczonymi punktami kontrolnymi i pamiątkową szprychówkę.
     Na mecie zawodów wśród obecnych uczestników zostaną rozlosowane za pomocą szprychówek nagrody główne. Losowanie nagród odbędzie się wśród zawodników obecnych na mecie o godzinie 14. Po losowaniu udamy się wspólnie do Domu Dziecka gdzie wcielimy się w rolę Świętych Mikołajów.
     Kolejność zdobywania punktów kontrolnych jest dowolna (scorelauf). Podstawową zasadą jest znalezienie WSZYSTKICH punktów kontrolnych i ich opisanie na karcie kontrolnej.
     Start na trasę 6 grudnia o godzinie 12 z Placu Słowiańskiego. Uczestnicy startują na wyraźny sygnał organizatora!
     Zwycięzcą Alleycata zostanie ta osoba, która poprawnie opisze wszystkie punkty kontrolne i najszybciej przejedzie trasę wyścigu, a kartę kontrolną wręczy sędziemu na mecie w restauracji przy ul. Broniewskiego 51.
     Kolejne miejsca będą przydzielane według zasady podanej powyżej, czyli ilość poprawnych odpowiedzi i czas przejazdu. Pomiar czasu jest dokonywany przez sędziego zegarkiem ręcznym.
     Proszę pamiętać o posiadaniu długopisu. Długość trasy Alleycata to około 15 km. Z uwagi na brak możliwości wprowadzenia rowerów do lokalu proszę pamiętać o posiadaniu zapięć do rowerów.
     Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy bez podawania przyczyn.
     
oprac. redakcja na podstawie infomacji nadesłanej przez organizatorów
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety dziecięce
Fototapety z tańcem
Obraz na dibond 300x60 cm - Deski
Fototapety z jachtami