UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mityng w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych

Elbląg, Mityng w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych

Klub Olimpiad Specjalnych ''Oni w Atak-u'' działający przy IKS ''Atak'' zaprasza na I Warmińsko-Mazurski Mityng w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych, który odbędzie się 9 lutego na Lodowisku Helena przy ul. Karowej 1.

Są to pierwsze oficjalne zawody w łyżwiarstwie szybkim Olimpiad Specjalnych, które odbędą się w regionie warmińsko-mazurskim. 15 łyżwiarzy z dwóch klubów będzie walczyć na 7 dystansach: 25 m, 50 m, 111 m, 222 m, 333 m, 500 m i 777 m w kategorii dziewcząt i chłopców.
       Zgodnie z zasadami i ceremoniałem Olimpiad Specjalnych, podczas ceremonii otwarcia zawodnicy wypowiedzą także słowa olimpijskiej przysięgi ''Pragnę zwyciężyć lecz jeśli nie bedę mógł zwyciężyć, niech będę dzielny w swym wysiłku".
       Olimpiady Specjalne są światowym ruchem sportowym dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Zrzeszają blisko 5 milionów sportowców reprezentujących 32 dyscypliny sportowe z ponad 170 krajów.
       Zapraszamy do kibicowania zawodnikom, którzy będą walczyć w duchu czystej sportowej rywalizacji.
       Przypominamy, że w składzie podstawowym w tej dyscyplinie na dystansach 500 m i 777 m podczas Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbędą się w dniach 14-24 marca w Austrii, będzie nas reprezentował zawodnik naszego klubu Michał Weroński.
      
IKS Atak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama