Czwartek 15-11-2018, imieniny Alberta, Leopolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Ogólnopolskie Pomosty

Elbląg, Ogólnopolskie Pomosty

Wczoraj (4 czerwca) w Elblągu odbył się jeden z ostatnich turniejów tańca towarzyskiego w obecnym sezonie tanecznym czyli OTTS Pomosty.

Zawody dofinansowane były ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz ze środków Gminy Miasta Elbląg. Frekwencja była dość duża a startujący zawodnicy mieli powody do zadowolenia. Dwie pary zdobyły „B” klasę, sześć par przeklasyfikowano do „C” klasy, jedna para zdobyła „B” klasę i dwójce tancerzy udało się zdobyć awans do klasy „A” – czyli mistrzowskiej klasy krajowej.
     Poniżej pozostałe wyniki w finałach poszczególnych kategorii tanecznych.
     
     10 – 11 lat, klasa taneczna „H”
     1. miejsce - Koperczak Oskar - Waluszkiewicz Emilia Jantar - Elbląg
     1. miejsce - Preuss Jan - Rosenkiewicz Wiktoria Jantar - Elbląg
     2. miejsce - Koperczak Konrad - Kicka Laura Jantar - Elbląg
     2. miejsce - Kuźniarski Jurand - Daraszkiewicz Zuzanna Jantar – Elbląg
     
     10 – 11 lat, klasa taneczna „G”
     1. miejsce - Knowski Kacper - Bark Kinga - Focus - Ostróda
     1. miejsce - Kowalczyk Tomasz - Osnowska Karolina - Stakato- Tczew
     1. miejsce - Zblewski Mateusz - Bacławska Magdalena - Stakato - Tczew
     2. miejsce - Wacławski Damian - Ciechorska Michalina - Jantar - Elbląg
     2. miejsce - Disora Andrea - Szyszkowska Milena - Centrum Trójmiasto - Gdańsk
     3. miejsce - Grzelak Aleks - Sroka Wiktoria - Jantar - Elbląg
     3. miejsce - Jakubowski Jan - Galińska Bogna - Centrum Trójmiasto – Gdańsk
     
     10 – 11 lat, klasa taneczna „F”
     1. miejsce - Kawski Bartłomiej - Woźniak Julia - UKS Gracja - Iława
     2. miejsce - Krawczyk Olaf - Ulkowska Klaudia - Jantar - Elbląg
     3. miejsce - Jezierski Błażej - Konarzewska Maja - Jantar - Elbląg
     4. miejsce - Nowak Szymon Piotr - Rybska Dominika - Jantar - Elbląg
     5. miejsce - Penke Oskar - Orzoł Kornelia - Jantar – Elbląg
     
     12 – 13 lat, klasa taneczna „E”
     1. miejsce - Zieliński Jakub - Nycnerska Olga - Jantar - Elbląg
     2. miejsce - Mikołajczak Adrian Wiktor - Nowicka Dominika - Dance Academy - Bydgoszcz
     3. miejsce - Stańczewski Nikodem - Popławska Patrycja - Jantar - Elbląg
     4. miejsce - Żebrowski Oskar - Puławska Natalia - Akat - Łomża
     5. miejsce - Rudnik Kuba - Wensierska Julia - Mambo - Żukowo
     6. miejsce - Ciupa Jakub - Zmudczyńska Marta - Black dance – Gdańsk
     
     12 – 13 lat, klasa taneczna „F”
     1. miejsce - Kim Kyuwon - Langiewicz Patrycja - UKS Gracja - Iława
     2. miejsce - Gutowski Dawid - Czerwińska Izabela - KTT Akat - Łomża
     3. miejsce - Śpiewak Kamil - Rawłuszko Martyna - Latino Cafe - Gdynia
     4. miejsce - Laskowski Grzegorz - Krynica Anna - KTT Akat - Łomża
     5. miejsce - Zamiara Tomasz - Pernal Julia - Jantar - Elbląg
     6. miejsce - Rybicki Marek - Malinowska Aleksandra - Jantar - Elbląg
     
     8 - 9 lat, klasa taneczna „G”
     1. miejsce - Sokół Tomasz - Kawa Julia - Jantar - Elbląg
     1. miejsce - Wiśniewski Krzysztof - Bieraga Zofia - Jantar - Elbląg
     1. miejsce - Magoń Dominik - Wyżkiewicz Pola - Janatr - Elbląg
     2. miejsce - Gnysiński Konrad - Łukaszewska Michalina- Jantar - Elbląg
     2. miejsce - Abucewicz Piotr - Łowiecka Zofia - Jantar - Elbląg
     2 miejsce - Skowroński Jan - Kobus Kornelia - Jantar - Elbląg
     3 miejsce - Zieliński Daniel - Ciepłucha Nikita - Jantar - Elbląg
     3 miejsce - Brzeski Dominik - Cerkownik Magdalena - Jantar - Elblag
     
     Do 9 lat, klasa taneczna „H”
     1. miejsce - Gładysiak Kajetan - Otremba Maja - Focus - Ostróda
     1. miejsce - Batog Dawid - Dzida Oliwia - Jantar - Elbląg
     1. miejsce - Berke Jan - Szubska Mika - Centrum Trójmiasto - Gdańsk
     2. miejsce - Surowiec Jarosław - Puchalska Julia - Jantar - Elbląg
     2. miejsce - Śniecikowski Wiktor - Skwierz Olga - Jantar – Elbląg
     
     10 – 11 lat, klasa taneczna „E”
     1. miejsce - Gutowski Tomasz - Jaskółka Andżelika - Mambo - Żukowo
     2. miejsce - Szyc Alan - Kwaśna Laura - Centrum Trójmiasto - Gdańsk
     3. miejsce - Nogalski Bartosz - Szumczyk Justyna - Black dance - Gdańsk
     4. miejsce - Poleszuk Jakub Michał - Kuczewska Magdalena - Akat - Łomża
     5. miejsce - Wojciechowski Szymon - Wensierska Kornelia - Mambo - Żukowo
     6. miejsce - Krawczyk Olaf - Ulkowska Klaudia - Jantar – Elbląg
     
     12 – 13 lat, klasa taneczna „C”, styl standardowy
     1. miejsce - Świątkowski Szymon - Kruszniewska Zuzanna - Pomenada - Augustów
     2. miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola - Jantar - Elbląg
     3. miejsce - Krasiński Kamil - Krasińska Karolina - Black dance - Gdańsk
     4. miejsce - Bigos Krzysztof - Laskowska Wiktoria -Black dance - Gdańsk
     5. miejsce - Mering Mikołaj - Wąsowicz Aleksandra - Latino cafe - Gdynia
     6. miejsce - Szreder Paweł - Kurkowska Kamila - Jantar - Elbląg
     
     12 – 13 lat, klasa taneczna „C”, styl latynoamerykański
     1. miejsce - Mering Mikołaj - Wąsowicz Aleksandra - Latino cafe - Gdynia
     2. miejsce - Białka Mateusz - Pierzyńska Weronika - Dance Academy - Bydgoszcz
     3. miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola - Jantar - Elbląg
     4. miejsce - Zieliński Jakub - Nycnerska Olga - Jantar - Elbląg
     5. miejsce - Bigos Krzysztof - Laskowska Wiktoria - Black dance - Gdańsk
     6. miejsce - Szreder Paweł - Kurkowska Kamila - Jantar – Elbląg
     
     14 – 15 lat, klasa taneczna „E”, kombinacja tańców
     1. miejsce - Arapinowicz Jakub - Reich Monika Magdalena - JANTAR - Elbląg
     2. miejsce - Piotrowski Stanisław - Małachowska Aniela - AKTT - Szczecin
     
     14 – 15 lat, klasa taneczna „C”, styl standardowy
     1. miejsce - Chabasiński Eryk - Kamyk Paulina - DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
     2. miejsce - Bujnowski Adrian - Polakowska Weronika - PROMENADA - Augustów
     3. miejsce - Walczyk Radosław - Czerwińska Izabela - AKAT – Łomża
     
     14 – 15 lat, klasa taneczna „C”, styl latynoamerykański
     1. miejsce - Drygała Kacper - Ignaszak Oliwia - ESCUDO - Konin
     2. miejsce - Skwira Paweł - Pawłowska Monika - JANTAR - Elbląg
     3. miejsce - Chabasiński Eryk - Kamyk Paulina - DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
     4. miejsce - Lipiński Michał - Adamów Zuzanna - PASJA - Koszalin
     5. miejsce - Bujnowski Adrian - Polakowska Weronika - PROMENADA - Augustów
     6. miejsce - Walczyk Radosław - Czerwińska Izabela - AKAT – Łomża
     
     8 – 9 lat, klasa taneczna „F” kombinacja 6 tańców
     1. miejsce - Zamiara Mariusz - Saryk Amelia - JANTAR - Elbląg
     2. miejsce - Pietras Gabriel - Reich Justyna Joanna - JANTAR - Elbląg
     3. miejsce - Żmijewski Marcel - Buczek Hanna - JANTAR - Elbląg
     4. miejsce - Woliński Bartosz - Filipiak Zuzanna - JANTAR - Elbląg
     5. miejsce - Śliwa Konrad - Cybulska Malwina - JANTAR - Elbląg
     6. miejsce - Stańczewski Rafał - Reszka Oliwia - JANTAR - Elbląg
     7. miejsce - Szostak Krzysztof Ryszard - Szewczyk Amelia - JANTAR – Elbląg
     
     pow. 15 lat, klasa taneczna „E”, kombinacja tańców
     1. miejsce - Krzyżanowski Krzysztof - Król Anna - LATINO CAFE - Gdynia
     2. miejsce - Jankiewicz Mateusz - Cabaj Justyna - ST KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
     3. miejsce - Kardasz Nikita - Reszczyńska Adrianna - AKTT – Szczecin
     
     Solistki, klasa taneczna „H” wszystkie zawodniczki reprezentowały Elbląski Klub Tańca „Jantar”, wytańczyły 1. miejsce i złoty medal: Falów Martyna, Piśkiewicz Barbara, Racław Nina, Serowiecka Sandra, Tomczyńska Eliza, Urbańska Julia, Wasiłyszyn Kornelia oraz Witkowska Natalia.
     
     14 – 15 lat, klasa taneczna „D”, styl standardowy
     1. miejsce - Lipiński Michał - Adamów Zuzanna - PASJA - Koszalin
     2. miejsce - Chudziński Jakub - Zubrzycka Katarzyna - UKTS DWÓJKA - Ełk
     3. miejsce - Wiącek Dominik - Mendala Aleksandra - JANTAR - Elbląg
     4. miejsce - Grzymajło Oliwier - Dzikowska Maja - TKS CREATIVE DANCE - Rumia
     5. miejsce - Boruń Jakub - Janicka Weronika - AT PIĘTRO WYŻEJ - Chojnice
     6. miejsce - Herniak Wiktor - Kucewicz Paulina - FALA - Sopot
     
     14 – 15 lat, klasa taneczna „D”, styl latynoamerykański
     1. miejsce - Chudziński Jakub - Zubrzycka Katarzyna - UKTS DWÓJKA - Ełk
     2. miejsce - Grzymajło Oliwier - Dzikowska Maja - TKS CREATIVE DANCE - Rumia
     3. miejsce - Wiącek Dominik - Mendala Aleksandra - JANTAR - Elbląg
     4. miejsce -Herniak Wiktor - Kucewicz Paulina - FALA – Sopot
     
     Pow. 15 lat, klasa taneczna „D”, styl standardowy
     1. miejsce - Chabasiński Patryk - Bochen Zofia - DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
     2. miejsce - Senetra Tomasz Piotr - Balbuza Inga Edyta - FOCUS - Olsztyn
     3. miejsce - Brach Kacper - Radecka Wiktoria - AS - Gdańsk
     4. miejsce - Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria - JANTAR - Elbląg
     5. miejsce - Kardasz Nikita - Reszczyńska Adrianna - AKTT - Szczecin
     6. miejsce - Klunder Paweł - Neira-Wojciechowska Laura - AT PIĘTRO WYŻEJ – Chojnice
     
     Pow. 15 lat, klasa taneczna „D”, styl latynoamerykański
     1. miejsce - Hańczyk Łukasz - Roth Weronika - DANCE CENTER - Poznań
     2. miejsce - Chabasiński Patryk - Bochen Zofia - DANCE ACADEMY - Bydgoszcz
     3. miejsce - Żemajtis Jakub - Sroka Julia - STAKATO - Tczew
     4. miejsce - Plona Rafał - Filipkowska Linda - AKAT - Łomża
     5. miejsce - Senetra Tomasz Piotr - Balbuza Inga Edyta - FOCUS - Olsztyn
     6. miejsce - Klunder Paweł - Neira-Wojciechowska Laura - AT PIĘTRO WYŻEJ - Chojnice
     
     Pow. 15 lat, klasa taneczna „C”, styl standardowy
     1. miejsce - Turski Jan - Bonk Zuzanna - STAKATO - Tczew
     2. miejsce - Janowski Michał - Kuźmińska Maja - BLACK DANCE - Gdańsk
     3. miejsce - Jerka Dawid Kamil - Kończal Natalia - ST KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
     4. miejsce - Żemajtis Jakub - Sroka Julia - STAKATO - Tczew
     5. miejsce - Plona Rafał - Filipkowska Linda - AKAT - Łomża
     6. miejsce - Franczak Maciej - Rolyuk Anna - UKS FEELING – Warszawa
     
     Pow. 15 lat, klasa taneczna „C”, styl latynoamerykański
     1. miejsce - Dąbrowski Juliusz - Dakowicz Julia - FENIKS - Białystok
     2. miejsce - Gaj Oskar - Bilińska Patrycja - UKS FEELING - Warszawa
     3. miejsce - Kurkiewicz Mariusz - Eich Martyna - STAKATO - Tczew
     4. miejsce - Hańczyk Łukasz - Roth Weronika - DANCE CENTER - Poznań
     5. miejsce - Brach Kacper - Radecka Wiktoria - AS - Gdańsk
     6. miejsce - Turski Jan - Bonk Zuzanna - STAKATO - Tczew
     
     Pow. 15 lat, klasa taneczna „B”, styl standardowy
     1. miejsce - Sołtys Dawid - Nowina-Konopka Aleksandra - STREFA TAŃCA - Warszawa
     2. miejsce - Żukowski Jakub - Gnutek Maja - PROGRESS - Kwidzyn
     3. miejsce - Chudziński Cezary - Dołgoszej Diana - UKTS DWÓJKA - Ełk
     4. miejsce - Kamiński Hubert - Krysiak Joanna - AKAT - Łomża
     5. miejsce - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka - JANTAR - Elbląg
     6. miejsce - Ziółkowski Grzegorz - Ziółkowska Katarzyna - CZAR PAR - Giżycko
     
     Pow. 15 lat, klasa taneczna „B”, styl latynoamerykański
     1. miejsce - Sołtys Dawid - Nowina-Konopka Aleksandra STREFA TAŃCA - Warszawa
     2. miejsce - Jagieło Tomasz - Kolka Adrianna - AT SMOOTH - Gdańsk
     3. miejsce - Chudziński Cezary - Dołgoszej Diana - UKTS DWÓJKA - Ełk
     4. miejsce - Janowski Michał - Kuźmińska Maja - BLACK DANCE - Gdańsk
     5. miejsce - Kamiński Hubert - Krysiak Joanna - AKAT - Łomża
     6. miejsce - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka - JANTAR - Elbląg
     7. miejsce - Żelazny Marcin - Szpaczyńska Dominika - PROGRESS - Kwidzyn
     
     Wśród elbląskich tancerzy do wyższych klas awansowały trzy pary. Zieliński Jakub, Nycnerska Olga oraz zawodnicy Stańczewski Nikodem, Popławska obie pary tańczące w kategorii 12-13 lat klasa „E” awansowali do klasy „D” w obu stylach, natomiast para Dolegała Krystian i Knyszyńska Nikola zdobyła klasę taneczną „C” w tańcach latynoamerykańskich.
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Szkoda, że autor tego artykułu nawet nie wspomniał, że dzień wcześniej, w sobotę, również w ramach POMOSTÓW o laury walczyli seniorzy. Podpis pod artykułem sugeruje, że jest to oficjalne oświadczenie organizatora - tym bardziej przykro, że ruch seniorski traktowany jest jak zło konieczne, o którym nie warto nawet pisać. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1 0
    (2017-06-05)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Serwis i oryginalne części Seat
Samochody używane HADM Gramatowski
Ubezpieczenia OC i AC