• mesaja3 mecz wspaniały. w drugiej połowie resovia nie istniała. "związkowych wspaniała gra". !!!!!druga bramka__miód_malina. .dzięki trenerze, dzięki piłkarze. oprawa świetna i doping też. jednym słowem mówiąc było na co popatrzeć. zks!!!w sobotę o 17 z jeziorakiem!!!!!
    0
    0
    mesaja3(2010-04-28)
  • na stronie resovii napisano: "Fantastyczna passa 18 meczów bez porażki przerwana!" pozdrowienia z Holandii ZZZZZKKKKKSSSSS!!!!!
  • Bardzo się cieszę że zwycięstwa Olimpii! Słuchajcie, a gdzie mogę znaleźć aktualny stan w grupie, np. jak wygląda teraz tabela i na którym miejscu jesteśmy? OLIMPIA ELBLĄG!!!
    0
    0
    zielona :)(2010-04-28)
  • SLUCHACZ I GRATULUJE - zamknac pyski jak nie pasuje to kurr nie czytac tego
  • zielona! to masz wszystko czarno na bailym tzn. Żółto ,bialo ,niebiesko :D tak wiec kolorowych ;) ZZZZZKKKKKSSSSS www.e-olimpia.com
  • byłem z synkiem, żadnych chuliganów, świetny doping, niezła gra chłopaków, superfrajda dla mojego juniora (3l), chyba zostanę kibicem na dłużej :) do zobaczenia w sobotę :)
    0
    0
    Pan Jacuś(2010-04-29)
  • pewnie, że kultura była. .Pana Jacusia widziałam. .Panu jacusiowi brzuszek sie powiekszył. .. Jeżeli oczywiście chodzi o Jacusia K i jego małego synka :)
  • Fajna gra Olimpi. Byłem z wnukiem był zachwycony. W sobote znowu przyjdziemy na mecz z Iławą.
  • Jacy chuligani ? O czym wy gadacie ? Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Pierwsza jak i druga bramka piękna; ) Teraz wszyscy w sobotę, godzina 17:00.:) Co do kibiców, oprawa bardzo ładna, dzisiaj zobaczymy co stanie się na walnym (MOS, 16:00).