uprzejmie informujemy, 瞠 w zwi您ku z wej軼iem w 篡cie Rozporz康zenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyli鄉y zgodn z nim polityk prywatno軼i. Regulacje RODO zmuszaj nas do wyst徙ienia z pro軸 do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowie, chocia z praktycznego punktu widzenia nic si nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyn rzecz, kt鏎a mo瞠 budzi Twoje obawy jest profilowanie. Wyja郾iamy, 瞠 w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wy陰cznie tym, 瞠 je郵i uprzednio by貫/a na stronie jakiego biura podr騜y, to z du篡m prawdopodobie雟twem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwowa b璠 banery z widokami z這cistych pla.

Prosimy zapozna si z polityk prywatno軼i stosowan na naszej stronie i zaakceptowa jej postanowienia.

Mo瞠 p騧niej

Orlice nie wykorzysta造 szansy na sukces (pi趾a siatkowa)

Elbl庵, Orlice nie wykorzysta造 szansy na sukces (pi趾a siatkowa) Siatkarki elbl御kiego E. Leclerca Or豉 w meczu 15. kolejki uleg造 0:3 Politechnice Radomskiej (fot. PS)

Siatkarki elbl御kiego E. Leclerca Or豉 nie posz造 za ciosem po ostatnich dwóch zwyci瘰twach w rozgrywkach II ligi. W meczu 15. kolejki uleg造 0:3 Politechnice Radomskiej, pomimo, 瞠 by造 bliskie sprawienia kolejnej niespodzianki. Zabrak這 w ich grze ligowego cwaniactwa, a tak瞠 jak to by這 widoczne, wi瘯szych od rywalek umiej皻no軼i.

Niewielu liczy這 na sukces elbl御kich siatkarek z wy瞠j notowan dru篡n Politechniki Radom. Ju przed meczem by這 wiadomo, 瞠 w dru篡nie gospody zabraknie pierwszej rozgrywaj帷ej Sylwii Pilarek, która w tym samym czasie mia豉 „studniówk” w I豉wie. Jej zmienniczka Martyna Gierszewska leczy kontuzj, a bez rozgrywaj帷ych trudno o wyprowadzanie skutecznych ataków. Stara豉 si jak mog豉 zast徙i swoje kole瘸nki na rozegraniu, mniej do鈍iadczona zw豉szcza w grze kombinacyjnej Anna Krypska. Ania popisywa豉 si waleczno軼i i ambicj, ale przyznajmy, mózgiem zespo逝 nie by豉. Pierwszego seta siatkarki Politechniki wygra造 do 16, ale w drugim trener Andrzej Jewniewicz zmieni ustawienie i wzros造 emocje w鈔ód kibiców. Sytuacja na boisku uleg豉 korzystnej metamorfozie. W ko鎍ówce seta elbl捫anki prowadzi造 22:19, lecz nie zdo豉造 utrzyma przewagi punktowej. Indywidualne b喚dy elbl捫anek spowodowa造, 瞠 t parti wygra造 radomianki 26:24. W trzecim secie ponownie zanosi這 si na niespodziank. Po drugiej przerwie technicznej elbl捫anki prowadzi造 17:12. Niestety rywalki sprowadzi造 je na ziemi, bo miejscowe straci造 w jednym ustawieniu 11 punktów, nie b璠帷 w stanie powstrzyma si造 ognia radomianek. Elbl御kie siatkarki pope軟ia造 indywidualne b喚dy, szwankowa這 przyj璚ie zagrywki i sko鎍zy這 si przegran w trzecim secie do 19 i 0:3 w ca造m meczu.
     Za tydzie elbl御kie siatkarki zagraj w Warszawie, oby z lepszym skutkiem.

Polub ten artyku
  • No i wychodzi na to, 瞠 trener za 豉two zrezygnowa na pocz徠ku sezonu z do鈍iadczonych zawodniczek, kt鏎e s zg這szone w klubie i maj karty zawodnicze, ale nie zosta造 zaproszone do trening闚. :(
    Zg這 do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    fiufiu(2010-01-18)
  • 安ietna gra na siatce Ani T. Angeliki i Izy. Bajkowy pojedynczy blok Angeliki (wida powr鏒 formy). Pani magister podbija prawie wszystko. Brawo za waleczno嗆.
    0 0
    Tata Oli(2010-01-18)
  • gratuluj profesjonalizmu dziennikarskiego !!! Tak sobie czytam a tu ". .. po drugiej przerwie technicznej. .. " kurd jak d逝go interesuj si siatk闚 nie widzia貫m przerwy technicznej w II lidze. A co do dziewczyn gratulacje za wole walki, szkoda 瞠 nie do ko鎍a.
    0 0
    kib'siat(2010-01-18)
  • eeee ja uwa瘸m, 瞠 okre郵enie 'm霩giem zespo逝 nie by豉' jest troch obra幢iwe. .. Jedyneczka zagra豉 dobrze, nie spali豉 si w meczu i to jest wa積e, 瞠 umie ud德ign望 taki psychiczny ci篹ar jakim jest gra na pozycji rozgrywaj帷ej:)pozdrawiam