uprzejmie informujemy, 瞠 w zwi您ku z wej軼iem w 篡cie Rozporz康zenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyli鄉y zgodn z nim polityk prywatno軼i. Regulacje RODO zmuszaj nas do wyst徙ienia z pro軸 do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowie, chocia z praktycznego punktu widzenia nic si nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyn rzecz, kt鏎a mo瞠 budzi Twoje obawy jest profilowanie. Wyja郾iamy, 瞠 w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wy陰cznie tym, 瞠 je郵i uprzednio by貫/a na stronie jakiego biura podr騜y, to z du篡m prawdopodobie雟twem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwowa b璠 banery z widokami z這cistych pla.

Prosimy zapozna si z polityk prywatno軼i stosowan na naszej stronie i zaakceptowa jej postanowienia.

Dawny Elbl庵

Pras闚ka

Dni Elbl庵a 2018. Dni Elbl庵a 2018.

Orlice nie wykorzysta造 szansy na sukces (pi趾a siatkowa)

Elbl庵, Orlice nie wykorzysta造 szansy na sukces (pi趾a siatkowa) Siatkarki elbl御kiego E. Leclerca Or豉 w meczu 15. kolejki uleg造 0:3 Politechnice Radomskiej (fot. PS)

Siatkarki elbl御kiego E. Leclerca Or豉 nie posz造 za ciosem po ostatnich dwóch zwyci瘰twach w rozgrywkach II ligi. W meczu 15. kolejki uleg造 0:3 Politechnice Radomskiej, pomimo, 瞠 by造 bliskie sprawienia kolejnej niespodzianki. Zabrak這 w ich grze ligowego cwaniactwa, a tak瞠 jak to by這 widoczne, wi瘯szych od rywalek umiej皻no軼i.

Niewielu liczy這 na sukces elbl御kich siatkarek z wy瞠j notowan dru篡n Politechniki Radom. Ju przed meczem by這 wiadomo, 瞠 w dru篡nie gospody zabraknie pierwszej rozgrywaj帷ej Sylwii Pilarek, która w tym samym czasie mia豉 „studniówk” w I豉wie. Jej zmienniczka Martyna Gierszewska leczy kontuzj, a bez rozgrywaj帷ych trudno o wyprowadzanie skutecznych ataków. Stara豉 si jak mog豉 zast徙i swoje kole瘸nki na rozegraniu, mniej do鈍iadczona zw豉szcza w grze kombinacyjnej Anna Krypska. Ania popisywa豉 si waleczno軼i i ambicj, ale przyznajmy, mózgiem zespo逝 nie by豉. Pierwszego seta siatkarki Politechniki wygra造 do 16, ale w drugim trener Andrzej Jewniewicz zmieni ustawienie i wzros造 emocje w鈔ód kibiców. Sytuacja na boisku uleg豉 korzystnej metamorfozie. W ko鎍ówce seta elbl捫anki prowadzi造 22:19, lecz nie zdo豉造 utrzyma przewagi punktowej. Indywidualne b喚dy elbl捫anek spowodowa造, 瞠 t parti wygra造 radomianki 26:24. W trzecim secie ponownie zanosi這 si na niespodziank. Po drugiej przerwie technicznej elbl捫anki prowadzi造 17:12. Niestety rywalki sprowadzi造 je na ziemi, bo miejscowe straci造 w jednym ustawieniu 11 punktów, nie b璠帷 w stanie powstrzyma si造 ognia radomianek. Elbl御kie siatkarki pope軟ia造 indywidualne b喚dy, szwankowa這 przyj璚ie zagrywki i sko鎍zy這 si przegran w trzecim secie do 19 i 0:3 w ca造m meczu.
     Za tydzie elbl御kie siatkarki zagraj w Warszawie, oby z lepszym skutkiem.

Polub ten artyku
  • No i wychodzi na to, 瞠 trener za 豉two zrezygnowa na pocz徠ku sezonu z do鈍iadczonych zawodniczek, kt鏎e s zg這szone w klubie i maj karty zawodnicze, ale nie zosta造 zaproszone do trening闚. :(
    Zg這 do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    fiufiu(2010-01-18)
  • 安ietna gra na siatce Ani T. Angeliki i Izy. Bajkowy pojedynczy blok Angeliki (wida powr鏒 formy). Pani magister podbija prawie wszystko. Brawo za waleczno嗆.
    0 0
    Tata Oli(2010-01-18)
  • gratuluj profesjonalizmu dziennikarskiego !!! Tak sobie czytam a tu ". .. po drugiej przerwie technicznej. .. " kurd jak d逝go interesuj si siatk闚 nie widzia貫m przerwy technicznej w II lidze. A co do dziewczyn gratulacje za wole walki, szkoda 瞠 nie do ko鎍a.
    0 0
    kib'siat(2010-01-18)
  • eeee ja uwa瘸m, 瞠 okre郵enie 'm霩giem zespo逝 nie by豉' jest troch obra幢iwe. .. Jedyneczka zagra豉 dobrze, nie spali豉 si w meczu i to jest wa積e, 瞠 umie ud德ign望 taki psychiczny ci篹ar jakim jest gra na pozycji rozgrywaj帷ej:)pozdrawiam