UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Maorys - @Maorys - no zaimponowałeś mi, a co niby niewłaściwego jest w tym komentarzu, że powinnam się wstydzić? Tak z ciekawości pytam? W mojej ocenie są tam same fakty, a z tymi się raczej nie polemizuje. Nie ma tam ani grama własnej opinii. Fakty i jeszcze raz fakty! Jedyny jeszcze nie dokonany to 4 miejsce, ale to kwestia najbliższych dni. Asia nie grała w pierwszej części sezonu? Fakt! Przegraliśmy kilka punktów jedną branką? Fakt. Robił się dramat w tabeli to jednak sięgnięto do kieszeni i Asia wróciła do zespołu? Fakt. Dzięki temu dziewczyny przy jej wydatnej pomocy radzą sobie z zespołami z którymi w pierwszych rundach wtopiły? Fakt. Teraz pokaż "smoku" czego w komentarzu należy się wstydzić? Czas wrócić do szkoły bo nauczyciele wrócili. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    _aborygen(2019-05-05)
  • @_aborygen, na miejscu andministatora, usuwałbym wszystkie komentarze zawierające rażące błędy ortograficzne. Wycinałbym jak leci. Wysyłasz mnie do szkoły??? Twoje "na prawdę", "nie dokonany" itp, to jest, między innymi to, czego powinnaś się wstydzić, o interpunkcji nie wspominam, a literówek się nie czepiam. Ja nie strajkowałem, pracuję w prywatnej szkole i jeżeli wyrażasz taką wolę, mogę udzielić Ci korepetycji z ortografii - 60zł. za pełną godzinę. Na koniec rada - jeśli chcesz uchodzić za merytorycznie przygotowanego eksperta w jakiejś dziedzinie, nie ośmieszaj się, robiąc błędy ortograficzne. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Maorys(2019-05-05)
Reklama