UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • hd gratuluję znajomości tematu, historii oraz powiązań zależności we współczesnym sporcie na linii finansowanie - sukces, medale, mistrz. Sam nie wiem czy wolałbym żeby znalazł się jakiś bogaty wujek i wziął to pod swoje skrzydła, czy musi być włączona w to polityka i kasa miejska. Najlepiej jest jak to umiejętnie współgra - wtedy jest szansa na rozwój i zabezpieczenie na wypadek jakby komuś się znudziło - to jakoś to przetrwa. W Elblągu już dawno pisałem, że ludzie, których mijam na ulicy wybierają władze, które orają po kawałku to co jest w nim najlepsze do tego stopnia, że sam się zastanawiam co jest lepsze - czy zacząć wszystko od nowa i przestać się łudzić, czy trwać w tych ochłapach i czekać na cud.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    krzychu7777(2020-01-27)
  • @krzychu7777 - Jesteś na ostatniej prostej do tunelu jakby energię Ci wyssało. Świat idzie dalej, ludzie żyją, realizują się. Czyżbyś Ty nie głosował ? Nie zauważyłem w programie żadnej partii zwiększenia nakładów na sport zawodowy. Beton, beton, beton. MOSiR zasysa więcej dotacji niż kluby jednak ma to uzasadnienie. Miasto potrzebuje pływalni, lodowiska, obiektów niekoniecznie medalowej drużyny piłki ręcznej.
Reklama