UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przedszkola Legii Warszawa już wkrótce w Elblągu

Elbląg, Przedszkola Legii Warszawa już wkrótce w Elblągu

Współpraca Legii Warszawa i Olimpii Elbląg ma się dobrze. Już 25 lutego w Hali Widowiskowo–Sportowej odbędzie się oficjalne otwarcie Piłkarskich Przedszkoli Legii Warszawa w Elblągu. Początek o godz. 10.

„Przedszkola Piłkarskie” to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3. do 7. roku życia. Są one częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.
       Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera oraz asystentki, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.
       Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.
       Starannie wyselekcjonowana kadra trenerska to osoby, które na co dzień prowadzą zajęcia piłkarskie w najlepszym miejscu do rozwoju młodych talentów – Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Bazując na swoim doświadczeniu oraz programie zajęć stworzonym specjalnie dla najmłodszych, wspierają chęć do ruchu młodych chłopców i dziewczynek i dają szansę na przeżycie niezapomnianych chwil.
       By wzmocnić poczucie więzi między rodzicem, a jego pociechą w ramach zajęć „Piłkarskie Przedszkola Legii” będziemy zachęcać do udziału w zajęciach również opiekunów naszych małych adeptów piłki nożnej.
       Zapisz swoje dziecko już teraz i podaruj mu niepowtarzalną szansę obcowania z piłką nożną i mistrzowską zabawą z Legią Warszawa. W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę jak i grać w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód.
      
       Nadrzędnymi celami zajęć w „Piłkarskich Przedszkolach Legii” jest:
       - nauka postawy fair play oraz wzajemnego szacunku;
       - wzmacnianie potrzeby ruchu z wykorzystaniem gier i zabaw;
       - kształtowanie koordynacji ruchowej oraz poczucia równowagi;
       - danie poczucia dzieciom przynależności w rodziny Legii Warszawa;
       - propagowanie zdrowego trybu życia i wzmacnianie relacji między opiekunami i dziećmi z wykorzystaniem zabaw i gier z elementami piłki nożnej;
      
       Wielkie otwarcie Przedszkoli Legii Warszawa odbędzie się w sobotę, 25 lutego w Hali Widowiskowo – Sportowej w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 135. Początek imprezy o godz. 10.
      
       Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji min. zabawa z oficjalną maskotką Legii Warszawa misiem Kazkiem, spotkanie z zaproszonymi zawodnikami Legii Warszawa oraz wiele wiele innych. Po zakończeniu pokazowych zajęć organizatorzy zapraszają na spotkanie towarzyskie pomiędzy Olimpią Elbląg, a Legią II Warszawa, które odbędzie się o godz. 12 na boisku przy ul. Skrzydlatej.
       W treningu pokazowym mogą wziąć udział tylko dzieci w wieku od 3 do 7 lat, które zostaną zarejestrowane na stronie i zapiszą się na regularne zajęcia, natomiast wszystkich zapraszamy na trybuny Hali Widowiskowo – Sportowej w sobotę, 25 lutego o godz. 10.
       Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 510-196-455 oraz na stronie internetowej.
      

       Patronem medialnym Olimpii Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      
ZKS Olimpia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama