UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bieżnię lekkoatletyczną otwarto w czerwcu 2008.Zastanawia mnie ile to nagle niebezpiecznych zdarzeń wystąpiło po ponad 10 latach jej użytkowania, że trzeba ją grodzić? Pan dyrektor wspomina o zdarzeniach podczas treningów, zapewne w ciągu dnia. Jak więc zamykanie bieżni po godzinie 19,kiedy te treningi się nie odbywają ma wpłynąć na bezpieczeństwo młodych sportowców? "To jakiś nonsens". W sezonie wiosenno - letnim, pomiędzy poniedziałkiem, a piątkiem, korzystam z bieżni 2 razy w tygodniu, z reguły po godzinie 21:00.Sytuacji niebezpiecznych nie widziałem. Raczej spokojnie trenujących biegaczy, czasem młodzież siedzącą na trybunach. W weekendy - całe rodziny. Część korzysta z bieżni, bądź boiska, część po prostu kibicuje na trybunach. Od miasta / MOSu oczekiwałbym raczej inicjatyw zachęcających do korzystania z bieżni popołudniami, w czasie weekendu, a zamiast płotu - doświetlenia terenu, większej ilości śmietników, tak, żeby można było trenować także jesiennymi wieczorami i najzwyczajniej dbać o czystość. A jeżeli pan dyrektor chce się zabezpieczyć to proponuję postawić 2-3 tablice z regulaminem korzystania obiektu, z jasno napisanym co wolno, co nie. W ponad stutysięcznym mieście nadal nie ma 400 metrowej bieżni, a istniejącą 333 metrową namiastkę boiska lekkoatletycznego odgradza się od utrzymujących je podatników. @portel. pl - mam nadzieję, że nie odpuścicie tematu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    0
    zdegustowany biegacz(2020-02-18)
  • Masz tablice przed ryjem jak wchodzisz na stadion
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Aadaam(2020-02-19)
Reklama