UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja przepraszam że wtrącę ale muszę, marketing? kanał YT i FB? gdyby nie kibice to było by wielkie g. .. no jeżeli szukacie pomysłu na prowadzenie nowoczesnego marketingu tej drużyny to podpatrujcie najlepszych, realizujcie chociaż część z ich pomysłów chociaż 1/4 to już będzie kolosalna, kosmiczna różnica do tego co jest teraz. Z przyjemnością ogląda się stronę zespołu z Lublina, ona żyje! Kolejna sprawa, zaciskanie pasa? pozbywając się teraz młodych zawodniczek nie gwarantując im ciągłości i spokojnej przyszłości zyskujecie niechęć ich do grania i totalny brak motywacje czym ro. .pier. .icie zespół. Cały poprzedni zarząd powinien za takie postępowanie ponieść karę a absolutorium to jakieś nieporozumienie jak dla mnie. Mam ogromny żal do władz tego klubu że tak zeszmaciły markę Start. Coś co było wypracowane piękną grą, wspaniałym zgraniem i pojedynczymi diamencikami zostało tak po prostu spi. .. er. .one.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    JiLniezalogowany(poirytowany)(2018-06-19)
  • @JiLniezalogowany(poirytowany) - Informuję Cię, że właśnie zostały dołączone do zespołu 2 młode diamenciki, jak piszesz. A nawet trzy:) Jakich młodych się pozbyliśmy, uściślij?
  • @hd - Chyba masz największą kosę z Mr. Targetem i cały czas zastanawiam się czym kierował się Zarząd ? Chyba nie przebojowością i charyzmą dżentelmena będącego podmiotem artykułu.
  • Nie kibice go zatrudniali, nie klub będzie mu płacił, w związku z czym nie mój interes i mogę życzyć tylko powodzenia już teraz. Dla dobra EKS.
Reklama