Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Strzeleckie popisy Orła

Reprezentację Warmii i Mazur na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Polski Juniorów w dniach 9-12 czerwca we Wrocławiu tworzyli wyłącznie zawodnicy Orła Elbląg. Drużyna juniorów w konkurencji Pn w składzie Mateusz Borsukowicz, Maciej Milaniuk i Karol Dobrołowicz z wynikiem 1649 pkt. wywalczyła srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski w tej konkurencji.

Poniżej przedstawiamy wyniki i osiągnięcia zawodników sekcji strzeleckiej Klubu Sportowego „Orzeł” Elbląg w pierwszej połowie roku 2011.
     
     W dniach 10-13 lutego w Pucku odbyły się zawody klasyfikacyjne oraz „Zaślubiny z Morzem” w strzelaniu z broni pneumatycznej.
     Zawody klasyfikacyjne:
     Juniorzy – konkurencja Ppn-60: 3. miejsce Mateusz Borsukowicz z wynikiem 649,7 pkt., 4. miejsce Maciej Milaniuk z wynikiem 647,1 pkt.,
     Juniorki – konkurencja Ppn-40: 3. miejsce Daria Jankowiak z wynikiem 423,9 pkt.
     Zawody „Zaślubiny z Morzem”
     Juniorzy – konkurencja Ppn-60: 1. miejsce Mateusz Borsukowicz z wynikiem 568 pkt., 2. miejsce Maciej Milaniuk z wynikiem 565 pkt.
     
     W dniach 14-17 kwietnia we Wrocławiu odbyła się I Runda Pucharu Polski.
     Juniorzy – konkurencja Ppn-60: 16. miejsce Mateusz Borsukowicz z wynikiem 553 pkt., 24. miejsce Maciej Milaniuk z wynikiem 549 pkt. Z tymi wynikami zawodnicy uzyskali prawo startu w Mistrzostwach Polski Juniorów.
     Juniorki – konkurencja Ppn-40: 35. miejsce Daria Jankowiak z wynikiem 345 pkt. Wynik ten dał jej prawo startu w Mistrzostwach Polski Juniorów.
     
     W dniach 20-22 maja w Bydgoszczy odbyła się II Runda Pucharu Polski.
     Juniorki – pistolet pneumatyczny 40 strzałów: 23. miejsce Daria Jankowiak z wynikiem 349 pkt.
     Juniorzy – karabin pneumatyczny 60 strzałów: 31. miejsce Janusz Stoiński z wynikiem 545 pkt. Wynik ten pozwolił uzyskać kwalifikację do Mistrzostw Polski Juniorów.
     Juniorzy – pistolet pneumatyczny 60 strzałów: 3. miejsce Mateusz Borsukowicz z wynikiem 658,7 pkt., 25. miejsce Karol Dobrołowicz z wynikiem 535 pkt – kwalifikacja do Mistrzostw Polski Juniorów.
     Kategoria młodzieżowiec – pistolet pneumatyczny 40 strzałów: 15. miejsce Katarzyna Kmieć.
     
     W dniach 2-5 czerwca w Zielonej Górze odbyła się III Runda Pucharu Polski.
     Juniorzy – pistolet pneumatyczny 60 strzałów: 4. miejsce Mateusz Borsukowicz z wynikiem 657,8 pkt., 8. miejsce Maciej Mialniuk z wynikiem 646,7 pkt., 25. miejsce Karol Dobrołowicz z wynikiem 522 pkt.
     Juniorzy – karabin pneumatyczny 60 strzałów: 13. miejsce Janusz Stoiński 559 pkt.
     Juniorki – Ppn 40: 27. miejsce Daria Jankowiak z wynikiem 324 pkt.
     
     Reprezentację Warmii i Mazur na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Polski Juniorów w dniach 9-12 czerwca we Wrocławiu tworzyli zawodnicy Orła Elbląg w składzie: Katarzyna Kmieć w konkurencji Ppn-40 – młodzieżowiec, Daria Jankowiak w konkurencji Ppn-40 – junior, Mateusz Borsukowicz w konkurencji Ppn-60 – junior, Maciej Milaniuk w konkurencji Ppn-60 – junior, Karol Dobrołowicz w konkurencji Ppn-60 – junior, Janusz Stoiński w kategorii Kpn-60 – junior.
     Reprezentanci naszego województwa osiągnęli następujące wyniki:
     w konkurencji Ppn-40 strzałów w kategorii młodzieżowiec: 13. miejsce Katarzyna Kmieć z wynikiem 331 pkt.
     w konkurencji Ppn-40 – juniorki: 25. miejsce Daria Jankowiak z wynikiem 347 pkt.
     w konkurencji Kpn-60 – juniorzy: 35. miejsce Janusz Stoiński z wynikiem 543 pkt.
     w konkurencji Ppn-60 – juniorzy: 5. miejsce Mateusz Borsukowicz z wynikiem 659 pkt., 17. miejsce Maciej Mialniuk z wynikiem 553 pkt., 36. miejsce Karol Dobrołowicz z wynikiem 536 pkt.
     Drużyna juniorów w konkurencji Ppn-60 w składzie Borsukowicz, Milaniuk i Dobrołowicz z wynikiem 1649 pkt. wywalczyła srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski w tej konkurencji.
     
     Po rozegranych do lipca zawodach w rankingu na najlepszego juniora w pistolecie pneumatycznym: Mateusz Borsukowicz zajmuje 5. miejsce, Maciej Mialniuk zajmuje 10. miejsce, wśród juniorek Daria Jankowiak zajmuje 16. miejsce.
     
     Po zawodach klasyfikacyjnych wśród juniorów młodszych duże szanse na start w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży mają następujący zawodnicy i zawodniczki: w konkurencji Kpn-40 – Agata Ostrowska i Magdalena Jaworska (Orzeł Elbląg), w konkurencji Ppn-40 – junior młodszy – Maciej Zamorski (Orzeł Elbląg), w konkurencji Ppn-40 – juniorka młodsza: Małgorzata Heinz (Orzeł Elbląg), Sylwia Kuc (Orzeł Elbląg) i Agata Sobczuk (Gwardia Olsztyn).
Jerzy Kozłowski, trener kadry wojewódzkiej juniorów
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

RTV + SZAFA
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia, a aneks kuchenny